Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a szeretett...

Mit tennétek, ha a szeretett személy drasztikus változáson szeretne átmenni, annak ellenére, hogy tudja, ti nem szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk mondjátok is neki, hogy igy szeretitek, ne változzon, és mégis változtatna magán. Most megmondom, kokrét milyen változásra gondolok: esztétikai műtét.
2011. máj. 11. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
állj mellette... ez a legfontosabb. és ő is érezze jól magát a bőrében
2011. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nagyon szeretné, és megvan hozzá minden lehetőség, ne akadályozd. Még mondhatod neki néhányszor, hogy így szereted, de amit akar, annak meg kell lennie, ezt el kell fogadni. És ha elfogadod, támogasd is benne.
2011. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon harcolnék, hogy ne tegye meg, ha már egyre komolyodik, akkor én is komolyodnék. viszont ha megcsinálja, először talán csalódott lennék, de nagy valószínűséggel elfogadnám. hacsak nem csinál a szájából geronazzo mariát...


az én barátnőm mindenáron tetoválást akar, én pedig nagyon nem akarom, mindent megteszek, hogy lebeszéljem, de ha megcsinálná, onnantól kezdve nem mondanám, hogy "na, ezt most miért kellett?", mert azzal csak lelkiismeretfurdalást okoznék. de az is lehet, hogy tetszene.. mindenesetre nem hagynám el ezért


milyen műtétről van szó?

2011. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a vágy is a része. Mindenestől el kell fogadnod.
2011. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Darcy01 ***** válasza:
Üljetek le beszélgetni és mindketten mondjátok el az érveiteket, pro-kontra. Ha úgy dönt, hogy belevág, akkor inkább támogasd. Persze csak akkor, ha ésszerű keretek között van ez a műtét.
2011. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék hogy tettem- e rá becsmérlő megjegyzéseket,sokan azért fekszenek kés alá mert a környezetüknek csak a tökéletes kell ami nem az arra meg beszólnak ,lenézik.
2011. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elárulom, hogy én vagyok, aki meg szeretné magát műttetni.. Az ormányomat, mert elég szép példány. Ő soha nem tett rá megjegyzést, mindig azt mondogatja, hogy szép vagyok, hogy szeret. Lehangolta, amikor elmondtam neki, mit szeretnék. De biztos vagyok benne, hogy sokkal szebb lennék, neki is. A környezetemtől viszont megkaptam már az orrom miatt párszor. Félek, hogy kiábrándul belőlem, ha megteszem, hisz eléggé más lesz az arcberendezésem az uj nózival. De annyira zavar, nagyon rég óta..
2011. máj. 11. 23:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom akkor is párom maradna ha más lenne az arcberendezése,mert nem a külsőbe szeret bele a normálisabbja...
2011. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

átérzem a problémád :)

nagy és hosszú-hegyes orrom van.

egyáltalán nem tetszik :(

De nem műttetném meg magam, mer nem olyan egetrengető - vagy csak megtanultam elfogadni magam?! nem is tudom igazán.. :o(

2011. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mellesleg nagy vagyok túlzottan ellátva, így aránytalan a testfelépítésem is. Amikor felvetettem, hogy megcsináltatnám, a férjem annyit mondott, hogy neki nagyon tetszem így is, de ha ettől még vigyorgósabb lennék, akkor hajrá. Annyi volt a kikötés, hogy reális kereteken belül maradjak - bár nekem is ez volt a szándékom - mert az ismeretségi körben egy nő, hasonló törpe testalkattal dinnyéket csináltatott és eléggé amorf lett az eredmény.
2011. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!