Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik arcra, külsőre,...

Nem tetszik arcra, külsőre, de belül szép. Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Valahogy taszít, de gondolkodom hogy adjak-e neki esélyt. 23 éves lány vagyok, ő 26 éves.
2011. máj. 12. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy "ilyen példány" felesége vagyok már 16 éve :) Nálunk működik a dolog. :)
2011. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Belül szép, felboncoltad talán? :DDDD


Na, amúgy nem tudom, ha taszít az szerintem nem jó jel már. Gondolj bele, le tudnál-e vele feküdni pl? Mert oké hogy belül szép, de egy kapcsolathoz kell a vonzalom is szerintem. Egyébként lehettek barátok is, nem muszáj járni vele.

2011. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van, elsőnek abban, hogy lehet működne. Másodiknak meg abban, hogy talán mégsem.. Igazából ugy gondolom, nem tudnék vele lenni, de az érzelmek csalókák, és nem tudom, mi alapján döntsek.
2011. máj. 12. 00:51
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Ezt csak te tudhatod.

Nálam pl. biztos nem működne, vizuális típus vagyok, ha nem tetszik és nem vonz, akkor nem működik.

2011. máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak szeretném tudni.. De amugy köszi a válaszokta, szerettem volna látni, hogy mások hogy viszonyulnak az ilyesmihez.
2011. máj. 12. 00:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Működhetnek az ilyen kapcsolatok, méghozzá tudok olyat, hogy nagyon is jól működnek. Viszont ilyenkor csak nagyon erős szeretet, megértés működteti.

Én viszont úgy vagyok vele, hogy az egy dolog, hogy valaki esetleg elsőre nem fog meg külsőleg, csak később kezdek hozzá vonzódni, de valakivel úgy, hogy valaki taszítólag hat rám, nem tudtam volna összejönni. Ez nálam maximum barátság lehet.

Egy esélyt mindenki megérdemel, hátha kialakul valami. Aztán majd látod. Csak ne hitegesd szegényt, ha továbbra is taszítónak érzed.

2011. máj. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akit megismersz, megszeretsz, azt soha többé nem látod rondának, akkor sem, ha 3 füle van, max nem vonz szexuálisan- ami mint tudjuk, nem függ a külsőtől, egyszerűen vagy van antennád rá, vagy nincs. A szexuális kisugárzás és a szépség nem mindig jár kézen fogva... :)

Ha kívánni is tudod, folyamatosan, nem csak egyszer, szalmalángolva, akkor ebből bármi lehet. Mert erősödik a vonzalmad.

Bé esetben meg az "idegesít, taszít" faktor fog erősödni, és akkor nincs miről beszélni. De ha nem adsz magatoknak esélyt, sosem derül ki:)

2011. máj. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy velem volt már olyan hogy valakit kifejezetten csúnyának tartottam, aztán később megtetszett. Szóval én várnék a helyedben egy kicsit, legyetek barátok ,aztán meglátod mi lesz.
2011. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ok, azt hiszem adok egy esélyt a dolognak.
2011. máj. 12. 01:12
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy "adjak-e neki egy esélyt"? Ez úgy hangzik, mintha most, azonnal el kellene döntened a dolgot. Hova rohansz ennyire? Nem lehetne ismerkedni, barátkozni vele, elengedni magad és hagyni, hogy magától alakuljon ki, milyen lesz a kapcsolatotok?

Az, hogy elsőre csúnyának látod, abszolút semmit sem jelent, még akkor se, ha éppen vizuális típus vagy. Ahogy mások is írták, ez változni fog, annak függvényében, hogy lelkileg hogy alakul a kapcsolatotok. Még annyit tennék hozzá, hogy a szexuális vonzalommal is ugyanez a helyzet, bárki bármit mond, én már nemegyszer tapasztaltam: megismertem valakit, aki abszolút nem tetszett és semmi vágyat nem éreztem iránta, de ahogy egyre jobban megismertem, úgy kezdtem vonzódni is hozzá. És szerintem ez mindenkinél így működik, csak sajnos a legtöbben tagadják, mert egyszerűen nem érdeklik őket az időigényes dolgok...

Egyébként meg természetesen az is lehet, hogy ha nagyon taszít, akkor ez nem fog megszűnni, de ez azért még nyilván nem ok arra, hogy megszakíts vele minden kapcsolatot, igaz? (akkor viszont hol a probléma? :))

2011. máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!