Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik arcra, külsőre,...

Nem tetszik arcra, külsőre, de belül szép. Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Valahogy taszít, de gondolkodom hogy adjak-e neki esélyt. 23 éves lány vagyok, ő 26 éves.
2011. máj. 12. 00:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem működne!

Elsőre mindig a külső fog meg, nem tudnál "úgy" rá nézni, hogy igen, ő az enyém!

Akárki akármit mond, számít a külső, nem is kicsit!

Nem jó úgy ránézni a párodra, hogy istenem, de jó pasi, kell nekem?!

2011. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme. Én is jártam már így, volt egy fiú, akivel nagyon jól kijöttem, de egyszerűen rossz volt ránézni, taszított meg minden, egy kicsit sem vonzódtam hozzá külsőleg. Amikor elmondtam neki, hogy köztünk nem lehet semmi (nem ezzel az indokkal, egy másikkal, ami szintén igaz és nyomósabb is volt), ler!bancozott, meg szidott mint a bokrot. Igazi lúzer volt.

Én nem vágnék bele olyannal, aki taszít.

2011. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha taszít az már nem jó. De ha csak szimplán nem jönne be külsőleg annyira az más lenne.

Így nincs értelme elkezdeni egy kapcsolatot, hogy külsőleg taszít az illető, azzal alapból nem is szívesen mutatkoznál valamilyen eseményen. Pl. esküvő. Szerintem.

2011. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11:23 vagyok ismét.

Ezen a kis idézeten érdemes elgondolkodnod: "A külső ami megfog, de a belső ami megtart"

2011. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő együtt szükséges. A "jó" belső nem elég ha nem társul hozzá olyan külső, hogy legalább egy kicsit tetsszen, szóval ne taszítson. Ugyanakkor fordítva is igaz, hiába a külső nem minden, ha egy szemét disznó pl.:D
2011. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem átlagosnak tartod hanem egyenesen taszít, ez neked se lenne jó, neki meg pláne megalázó h megszánod a "szerencsétlent".

Srác helyébe én nagyon megutálnálak ha összejönnétek és később kiderül h taszítónak találtad.

2011. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én jöttem már olyannal össze aki csak szimplán annyira nem volt az esetem..csak aranyosnak találtam de nem az az első látásra hű de belezúgok. De ő sem taszított engem, sőt:):) És utána bele is szerettem, mert olyan édes volt, hogy csak na:):):)

De ha kifejezetten taszít, akkor ez tényleg csak szánalomkapcsolat lenne, ami neki még rosszabb lenne:(

2011. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!