Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti csak olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti csak olyan lányokkal jártok aki külsőre szép vagy olyannal is aki nem igazán szép, de viszont kedves meg aranyos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg van a szint, hogy azért el kell érnie egy bizonyos szépséget, tehát ne legyen bűnronda, de ha a belső tulajdonságai olyanok, amikkel el lehet képzelni a jövőt, akkor csak érje el a szépsége az alsó határt.
2011. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a szépségre megyek illetve külsőre. Úgy vagyok vele, hogy a belső szépít és ezt tartom fontosnak, hogy más miként van vele az engem nem érdekel:)
2011. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez így van nálam is.

Mondjuk első sorban a külsőre megyek de persze úgy sok csalódás ér :) DE igen, ink legyen aranyos mint szép csak azért ne legyen ronda

2011. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyannak, aki NEKEM szép. Nem érdekel, más mit gondol róla, ha tetszik, akkor tetszik...és az a legfontosabb, hogy kedves és aranyos legyen :)
2011. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan lánnyal járok, akibe szerelmes vagyok, úgy meg úgyis ő lesz számomra a legszebb. A viselkedés és a gondolkodásmód a lényeg.
2011. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tényleg fontosabb a belső. Bár mint mondták csak egy ici pici határt kell elérni. Nálam pl. az hogy ne legyen fiús haja az illetőnek ,és azért nem kell modell alkat csak normális.Még egy ici-picike plussz se baj.De tényleg csak kevesebb.

A lényeg szóval 65%-ban a belső 35%-ban a külső.

Persze ha látok egy jó lány megbámulom de azért a társkapcsolat mástészta.

2011. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszi a válaszokat! :)
2011. ápr. 27. 21:06
 8/16 anonim ***** válasza:
bár a fiúk sokszor elmennek egy jó nő irányába ,gyakran maguk köré tudják a nők csavarni a többséget. De ha értelmes az illető úgy is rájön hogy mi a szitu ,ha meg nem akkor úgy is mindegy.
2011. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

igazából egyik sem olyan lényeges , sajnos olyan vagyok hogy ránézésre megfog valaki , vagy nem

aki igen azt tudom szeretni bármit csinál , bárhogy néz ki

2011. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egy ideig sosem értettem, miért mondják, hogy csakis a belső, a külső annyira nem számít. Aztán összehozott a sors egy olyan lánnyal, aki nem kimondottan szép(hozzáteszem a minimum elvárásoknak azért megfelel), és mégis teljesen meg voltam halva érte. Úgy tűnik nekem, te nem tartod magad kívánatos nőnek(ha esetleg tévedek, elnézést), de a lényeg, hogy meglegyen a kisugárzásod, és hozd ki magadból a nőiességet. Akkor tényleg mindenki meg fog halni érted.
2011. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!