Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha az anyós...

Mit csinálnál ha az anyós leszidna, hogy a fiának miért nem vettetek ruhákat miért csak Neked?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Megkérdezném, hogy van-e köze hozzá.
2011. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Elmondanám, hogy miért nem. És tényleg semmi köze hozzá.
2011. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Vagy: elmagyaráznám neki, hogy kissé kínos volt már a szakadozott kinyúlt ruhatáram és ennyire volt pénzünk per hónap

Vagy: (és ez a valószínűbb) közölném vele, hogy abszolúte semmi köze nincs ahhoz, hogy mire költjük a pénzt, feltételezzem már rólam annyi agyat, hogy ha a fiának szüksége lesz valamire ugyanúgy megkapja mint én.

Ha meg úgy gondolja szüksége van valamire a fiának azonnal nélkülözhetetlenül, vegye meg. (ami persze szintén sértő lenne de most nem ez a téma :):))

2011. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Elszégyellném magam. Nálunk nevelési elv volt, hogy amikor elmentünk vásárolni valakinek, mert valamiért nagy szüksége volt ruhára, akkor ha mást nem de egy zoknit egy pólót kapott mindenki. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy én gyerekkoromtól így nevelkedtem tehát nekem természetes az a dolog, amiért anyósod leszidott.
2011. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

sosem mondana ilyet,inkább azt mondaná pl,hogy szülinapjakor elfelejtette odaadni,és vesz ő páromnak:) (bár ruhatárilag nem panaszkodhat)


de ha mégis csoda történne és ilyet kérdezne,akkor szépen megmondanám,hogy van elég ruhája páromnak,nem kellett neki semmi,nekem meg igen

2011. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
azert vettel magadnak ruhat, mert neked es nem masnak volt ra szuksege.
2011. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Ismerek olyan házaspárt,ahol a feleség a legújabb divat szerinti ruhákat vesz magának, a férj pedig 10 éves holmikban jár.

Megmondanám neki az okot,amiért csak magamnak vettem ruhát.

2011. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Mivel lehetséges, hogy a kérdező nem bontotta ki az igazság minden részletét, erre nehéz felelni.


Lehet, hogy igaza van a többségnek, és az a helyes válasz, hogy semmi köze hozzá.


De az is lehet, hogy a férj még az érettségire kapott ruhákban jár, mert finanszírozni kell a feleség kielégíthetetlen ruhavásárlási igényét. Ilyen esetben érthető, ha egy közelálló bizonyos idő után hangot ad nemtetszésének.

2011. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Senki közel és távol álló ne vegye a bátorságot, hogy a kettőtöket, a pénztárcátokat érintő kérdésbe beleszóljon, még célzás jelleggel sem. "Leszid" az anyós! Ej, honnan vette a jogot, hogy téged?
2011. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert lehet, hogy egy önző dög a menye. Tudjuk? Nem tudjuk.
2011. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!