Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? (anyós)

Figyelt kérdés

Anyósom nem szól hozzám mások előtt,annyira idegennek érzem őt velem szemben. De ha itthon vagyunk náluk(itt lakom a párommal)...akkor szól.De akkor sem igazán,csak 1-2 szót.Egyszerűen nincs közös témánk,nem tudunk beszélgetni.

Nem szeretem őt,unszimpatikus,kétszínű,és neki semmi nem jó,mindenbe tud hibát találni.Mindig mindenről tudni akar,nem jó így itt lenni.Különköltözni még nincs alkalmunk.

Annyit szólok hozzá amennyit ő hozzám,nincs vele mit beszélnem.De kellemetlen ez a helyzet,hogy eljárunk egymás mellett minden szó nélkül.


22/N


2011. okt. 22. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Beszélj erről a pároddal,és ha már együtt laktok,csak jó lenne valahogy megoldani, enyhíteni ezt a feszültséget! Próbáld megtudni, hogy mi a baja veled,és ha lehet próbálj ezen változtatni. Részben neked kell alkalmazkodnod,hisz te költöztél oda hozzá,és "még a pici fiát is el akarod rabolni".

27N

2011. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Férjed-e a fia, vagy csak barátod? Ez nem mindegy.
2011. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz haza amíg nem hoztok össze legalább egy albérletet! Szerintem. Nem lehet mindenkivel jóban lenni.
2011. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Itt azért valami sántít....Valami oka biztosan van ennek a helyzetnek...

Miért nem költöztök a ti szüleitekhez???Albérlet??

Sajnos más házában muszály türni.A szabályokhoz alkalmazkodni kell.Tudom milyen.Laktam együtt az anyósommal 3 hónapot.Kemény volt.Többet sem szeretnék.A szüleimmel is laktunk együtt.Ott jobb volt a helyzet.Bár nem szívesen költöznék vissza......

Legjobb mindenkinek a sajátban....

2011. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, egyátalán nem mindegy, h a férjed vagy "csak" a barátod a párod?
2011. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Oda se költöztem volna.

Pedig nálunk nem ennyire durva a helyzet,mi csak kedvesen beszélgetünk ha muszáj,de egyébként nem szeret,igy én sem őt.


Költözni,sürgősen...

2011. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Cseréljünk!:D

Az enyém folyton beszélgetni akar. Én azt viselem el nehezen. Van olyan sztori, amit már 6szor hallottam és azt sem tudom kiről szól.

2011. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát az enyém is folyton mond, nem lehet kizökkenteni, amit elkezd azt muszáj végig mondja, holott már apósom le állítsa vagy párszor mert ő se szereti ha annyi hülyeséget összehord(állandóan a falubeliek a téma).

Végül is egyik se jó, jobb lenne ha külön laknátok!!!

2011. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Mindent tudni akar, de nem szol hozad? HOgy? Akkor honnan tudod?

Te vagy a fiatalabb, Neked kell annyi tisztelet lenni iranta, hogy szolsz hozza, meg ha O nem is sokat. Egyebkent, emberi tulajdonsag, hogy ha valakihez szolnak, akkor vissza is jon a valasz.

Tudattad vele, hogy nem szereted Ot, es most O is visszadja azt, az O modjan. Nincs vele mit beszelned, azt irod, nem is csoda, hogy nem nagyon szol Neked.

Nala laksz, talalj kozos temat, nem lehet tul nehez, csak meg kell egy kicsit eroltetned magad. Ne vard, hogy anyos ugraljon Neked.

Meg orulj, hogy vele lakhatsz, koszond meg neki minden nap. Latod, mar ez is egy mondat lenne, de kibovitheted kettore is.

2011. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Közeledj felé!Meglátod kialakul majd egy jobb kapcsolat!Próbáld őt megismerni!Ne magadról mesélj neki,hanem kérdezz róla!Találj programokat,kérj tőle tanácsokat!

Vele éltek,szóval tegyél a kapcsolatotokért,meglátod a párkapcsolatodon is javít majd ez!Kösd fel a gatyód:)

2011. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!