Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kutya igenis családtag!...

A kutya igenis családtag! Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Felbőszültem egyik kérdésen, gondolom tudjátok melyiken. A kutya igenis családtag. Velünk alszik vagy az ágy végében, vagy közöttünk. Ott van az asztalnál is mikor eszünk és szerintem nincs abban semmi, ha kaja közben adok neki is egy szelet szalámit. Ezen kívül én is kutyatáppal etetem, most nehéz időkben inkább meghúzzuk kicsit a saját kajaköltségeinket, de neki a táp meg kell legyen. A cica is ott ül az ölembe mindig kajáláskor.

Ugye szerintetek is így kell bánni a kutyákkal? Ha nem becsüljük meg inkább ne tartsunk.


2011. máj. 12. 15:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ugyanúgy családtag.Egyenértékű az emberekkel :)
2011. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
74%
Sőt! A macska is családtag.
2011. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
66%

Ez természetes. :) Mondjuk,nálunk a kutyus nem mindig ilyen kutyatápot kap,hanem emberkaját,de szerintem attól még nem vagyok rossz gazda.. (vagy tévedek? :O) Jutalomfalatja általában van,és kaja közben mindenkitől kap egy-egy finom falatot. Ágyra is felmehet,de csak akkor,ha nincs beágyazva. Néha a Tv-t bekapcsolva hagyjuk,mert szereti nézni(xD) ..


Lehet,hogy e nem normális dolgok egyeseknek amit leírtam,de nálunk ez igenis az! :)

2011. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is családtag, imádjuk. Az ágynál és az asztalnál amúgy nincsenek jelen, én sajnos nem bírom a házban elviselni a kuyta jelenlétét. Mondjuk nem is szeret bent lenni szerencsére. De imádjuk, sokat foglalkozunk vele, és persze, családtag! :)
2011. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
79%
Majd ezt mindenki eldönti magának, hogy mi fér bele az értékrendjébe. Van, akinek az, van akinek nem, de attól még ugyanúgy szereti. Pl. mi se tekintjük annak, és nem is alszik velünk és nem ül az asztalnál (mert amúgy is puli), szerintem ezek már kicsit túlzások...de kinek mi tetszik. Nem tudom miért kell már a 20. kérdést kiírni ezzel kapcsolatban ma. Mindenki majd eldönti magának. Neked is van véleményed, meg neki is.
2011. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
86%
Igen,a macska is családtag( ezt kihagytam) :) És még annyit,hogy a kutyát 1napos kirándulások alkalmával mindig visszük,kivéve ,ha biciklizni megyünk vagy vízpartra. Forró hőségben,sem szoktuk nagyon hurcolászni,mert abból csak baja lehet..
2011. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
4. vagyok. No, rosszul fogalmaztam, nem a kutya jelenlétét nem bírom a házban, hanem én amolyan kényszeres tisztaságmániás vagyok, és nekem abba nem fér bele a kutya az ágyban és az asztalnál :) De mázli, hogy kinti kutyánk van.
2011. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
64%
Előző voltam :D (71%-os vagyok nem tudom hánykor írtam)
2011. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
51%
előző elötti voltam..
2011. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is családtag. Szeretem az állatokat. Múltkor elpusztult egy halacskánk, zokogtam:-)
2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!