Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a párom,...

Hogy győzzem meg a párom, hogy a kutya igenis marad?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt, most 16 hetes várandós vagyok. Van egy pitbull kutyusom, akit a párom ki nem állhat, de rám való tekintettel "eltűri". Most viszont, hogy jön a baba szeretne megszabadulni a kutyától, mert szerinte később bánthatja a gyereket. Nagyon jól nevelt, okos kutya, biztos, hogy nem bántaná a picinket sem. Rengeteget sírtam ez miatt, én minden áron szeretném megtartani a kutyusomat is, de a párom állandóan a hülyeségével jön... Mit tennétek?

N/21


2011. jún. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen megmondanám,hogy marad a kutya és kész. Az én kutyámat és macskámat biztosan nem rakná ki a háztól! A kutya nem is bántja a gyereket, hanem vigyáz rá.Nem egyszer látok bolt előtt hagyott babakocsit, ami mellett olyan fegyelmezetten ülnek a kutyák, próbálna bárki belenyúlni. Nem is értem miért aggódik.
2011. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
28%

odaadnám a kutyát olyannak ahol látogathatom


nekem a gyerekem lenne az első

remélhetőleg tud rád hatni a párod

2011. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem a lakásban van akkor miért ne?De ha lakásban tartjátok,hát akkor igaza van!Meg amúgy is ha meglessz a pici nagyon fogsz rá vigyázni!!A párodnak nincs valami kedvenc álata?Vagy biztos van olyan "dolog"amit Te is eltűrsz.Hát valahogy biztos közös nevezőre fogtok jutni.
2011. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
90%
Úristen... Én biztos nem válnék meg a kutyámtól senki kedvéért. Ne tedd meg, megbánnád. Biztosísd róla, hogy nem lesz semmi baj. Vagy menjetek el együtt kutyasuliba, ott megkérdezhettek szakértőket, végigcsináltok egy kurzust, lehet jobban fog akkor bízni benne, ha látja milyen engedelmes. És a legfontosabb: ne hanyagold majd a kutyát a baba miatt, mert akkor lehet féltékeny lesz és abból tényleg lehet baj.
2011. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
95%
De mégis miért beszélünk rangsorról? Oké, hogy a gyerek az első, de hogy jön ide a kutya? Nem oszt nem szoroz. Nem kell rangsort állítani. Ha egy vérengző kutyája lenne biztosan nem ellenkezne, de azt állítja fel sem merül, hogy a gyereknek bántódása esne.
2011. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
33%
Elég, ha egyszer, valamiért nem tetszik neki a baba...Én csak nem engedném a lakásba, meg majd a baba közelébe.
2011. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:

15:24


Nekem is a pici az első. De a kutya nekem olyan, mint egy család tag, mintha ő is a gyermekem lenne. Vagy te elzavarnád otthonról az első gyereket, ha másodikat várod?

2011. jún. 17. 15:27
 8/83 anonim ***** válasza:
81%

15:24

attól még mert a gyereke az első miért ne lehetne kutyája? Látszik, hogy nincs kutyád...

2011. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőmék úgy oldották meg,hogy csináltattak egy rácsot, amivel el lehetett keríteni a nappalit (annak nincs ajtaja). Ha ott voltak a picivel, akkor általában akkor odatették a rácsot (nem ilyen csúnyát, hanem szép kovácsoltvasat), azon a kutyus nem tudott átmenni. Szerintem ez jó ötlet. Őszintén megmondom, bár imádom a kutyákat nem hagynék egy babával egy szobában semmilyen kutyát!

De odafigyeléssel szerintem mindent meg lehet oldani!

2011. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 napietus ***** válasza:
58%
ha nem a lakásban tartod, akkor miért kéne megvánod tőle? pasid vegyen vissza.
2011. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!