Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy gyerek? Melyik...

Kutya vagy gyerek? Melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés

Csak egy elméleti kérdés lesz, de legyetek szívesek komolyan válaszolni rá: ha szülő lennél, és valami miatt döntened kéne a húsz éves fiad, meg a kutyád között, hogy melyikükket tartod magadnál (illetve a fiú esetében tartod vele tovább a kapcsolatot), de mindkettő nagyon fontos neked, melyik mellett döntenél?


Köztes megoldás NINCS!


Indoklást és életkort meg nemet is kérek a válaszokhoz. Köszönöm.


2011. márc. 5. 19:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen a gyerekem.
2011. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
66%
A kutya mellett, a fiú már 20 éves, boldogul egyedül is, a kutyával viszont ki tudja mi lenne ha elkerül valami idegenekhez.
2011. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és 20n (második)
2011. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%
kutya, a "gyerek" elmegy szépen melózni és megél...amúgy nem tudok elképzelni mi miatt kéne dönteni ilyenben
2011. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
85%

Ha azért, mert a gyerek allergiás a kutyaszőrre, akkor elgondolkodnék azon, hogy odaadjam a kutyát valaki megbízhatónak. De a gyerek már 20 éves, sokan ennyi idősen külön akarnak lakni...

Ha azért, mert a "gyerek" nem akar kutyát, vagy ilyesmi, akkor egyértelműen kutya. Majd megszokja. (De nem vele gondoztatnám, azt hozzáteszem.)

2011. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
71%

Ha a kutyát választod, teljesen megszakad a kapcsolat a fiaddal?!

Egyértelmű, bár irreális.

2011. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
74%
20 éves fiú, már felnőtt ember. Az én fiam 18 éves volt, amikor kapott egy lakást, azóta külön él tőlem, így természetesen marad az önmagát ellátni nem tudó kutya.
2011. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
41%
Durva, hogy néhányan a kutyát választanák a gyerekük helyett. Én nagy állatbarát vagyok, de azért a gyermekem az ELSŐ, a legfontosabb!!!
2011. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
67%

De miért kellene köztük választani?

Betegség? Mert akkor a "gyerek".

Ha pedig csak egy hiszti, hogy menjen a kutya a lakásból, akkor a kutyát választanám, amúgy meg már elég nagy ahoz, hogy megértsen ilyen dolgokat, főleg, hogy nagyon kuytacentrikus beállítottságú vagyok!

20/N

2011. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mi lehet a szituáció, de szerintem így beskatulyázva erre a kérdésre nem lehet jó választ adni!


Szerintem meg lehet oldani mindent úgy, hogy midnenki jól járjon!

2011. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!