Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a gyereketeket...

Elengednétek a gyereketeket így koncertre?

Figyelt kérdés

16 éves lány, m amúgy is volt koncerten és a bátyjával menne, szóval ha ti nem is engednétek, legalább képzeljétek el, hogy normál körülmények között elmehetne.

DE! A koncert után 2 nappal próbavizsga (bár erről ti talán hallani sem fogtok), de 5 nappal később vizsga egy másik tárgyból. Ilyen körülmények között mehetne arra a pár órára, hogy jól érezze magát, és már este úgysem tanulna, vagy nem engednétek, mondván, hogy legalább most tanuljon, ha egész évben nem tette? (Amúgy nem én vagyok, de egy ismerősöm, engem csak érdekel, hogy mások hogyan vélekednek erről.)

Köszönök minden normális választ!


2011. máj. 12. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Èn 16evesen eleve nem engedném el, de tegyük fel 18 és megy a báttyával.

szóval ha jó tanuló, és rengeteget tanul akkor igen. ha amúgy is kritikus hogy átmegy-e vagy jól sikerül.e akkor nem.

2011. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem azon a pár órán fog múlni, az egyszer biztos. Meg az is, hogy ha otthon duzzog inkább, tanulni akkor se fog. Tehát ha biztonságban lenne, vigyáznak rá, és a bátyjával elengedném. Szerintem másnap gőzerővel tanulna cserébe. (Legalábbis ajánlom neki...!)
2011. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
hát én is elengedném a lányom ilyen helyzetben. szerintem semmi probléma nincs vele!
2011. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő és a bátyja is megbízható, illetve látom hogy tanult rendesen a vizsgára, nem veszi félvállról, akkor elengedném.
2011. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

16 évesen az ő felelőssége a vizsga, neki kell eldönteni,hogy bevállalja-e a bulit.

Elengedném.

2011. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamóca. ***** válasza:
100%
szerintem ennyi idősen normális gyerek már fel tudja mérni hogy belefér-e az idejébe. engem is elengedett anyu anno... egyetlen egyszer volt hogy elmentem bulizni és amiatt kaptam rossz jegyet aztán güzülhettem sokat, onnantól meg tudtam én mondani hogy belefér-e, mert tudtam hogy nekem lesz rosszabb.
2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%
Engedd el.. ha leadja a feszültségét oldottabb lesz a vizsgán.
2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha előtte már tisztességesen tanult, és már csak egy kicsit kell átnézni, akkor elengedném. De ha még hozzá sem kezdett, vagy csak ímmel ámmal tudja, akkor nem engedném el.
2011. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

kb ennyi idős voltam, mikor év végén elkaszáltak matekból. anyám persze lebannolta a csapda koncertet, amire már jegyem is volt.

csak annyit mondtam: ha nem engedsz el, attól még ugyanúgy 1-es lesz a bizimben. elengedett. utána semmi afterparty, jöttem haza, h másnap kezdjem a tanulást. a pótvizsga meglett, azóta egyetemre járok. persze nem matek szakra :D

2011. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tetris ***** válasza:
100%

Én is elengedném. Ha vigyáz rá a tesója, akkor had lazítson egy kicsit. A tanulás is jobban fog menni neki, ha pihenhet egyet. Nagylány már, nem lesz semmi baj!

Nem ezen a pár órán fog múlni!

2011. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!