Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan indulsz munkába? Első...

Honnan indulsz munkába? Első utad a munka végeztével hova vezet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 17:14
 1/6 anonim válasza:
100%

itthonról elkocogok az uszodába, majd be a melóhelyre.


hazafelé vagy vásárolok a boltban, vagy nem. esetleg elmegyek valahová az ismerőseimmel, vagy a könyvtárban könyvet cserélek.

2010. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Korán kelek ezért meló előtt nem megyek sehova.

Hazafelé épp vagy vásárolok, hogy beülünk barátokkal kávézni, kajálni.

És te kérdező?

2010. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról, haza.
2010. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mint a 17.54-es. Első utam a munkahelyemről /ha csak nem, volt célzottan más teendőm/ az otthonomba vezetett. Az volt nekem az igazi oázis.

A kérdést azért tettem fel, mer a szomszédasszonyom soha nem jön haza a munka végeztével. Kb. 17 órára hazaérne /kocsival jár/, de este hét felé unottan vánszorog haza a gyerekével /6 éves/ együtt. Az az érzésem, hogy nem szereti az otthonát. Nekem ez nagyon furcsa.

2010. szept. 29. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Én otthonról megyek dolgozni,a melóból meg megyek edzeni.Ha nincs edzésem akkor haza vagy ha valami dolgom van (doki stb)akkor azt intézem.
2010. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy a gyereket kíséri mondjuk edzésre? amikor én gyerek voltam, az anyám egy héten 3-4 alkalommal vitt különböző edzésekre, biztos rohadtul élvezte, hogy állhat egy medence partján pl. október végén, amikor még nyílt pályán úsztunk...lehet, hogy szereti az otthonát, csak lehetősége sincs kihasználni, mondjuk sokáig dolgozik. Inkább örülj neki, hogy nem Te vagy az ő helyében!

2010. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!