Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, ha nyíltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, ha nyíltan kijelentené, hogy neki a munka az első?

Figyelt kérdés

Suliba jár a barátom, de nyaranta dolgozik egy cégnél + gyakorlata van + otthoni autószerelő műhelybe is néha besegítt. Ez eddig nem is zavarna, de multkor kijelentette, hogy neki a munka az első és ha ezt nem bírom megérteni, akkor felejtsem el. Nem is érdekelne, hogy dolgozik,mert legalább van pénze, stb. csak amikor megvan beszélve, hogy 7-re jön és akkor 8kor felhív, hogy bocs nem végeztem, az már kiakasztó.De nem csak 1-2 alkalommal, szinte mindennap ez van. Multkor is megvolt beszélve, hogy együtt leszünk vasárnap egész nap, pihizünk, ilyesmik, erre 4kor felhívja a nyári melós főnőke, hogy mégis menyjen azonnal,mert a Lord-ot (ők zenéltek, a barátomék csinálják a fényt, hangot meg a színpadot) meg kell csinálnia, ő meg se szó se beszéd ugrott, hogy ő megy dolgozin, annyit közölt, hogy "majd valakinek szólok, hogy vigyen haza", holott mondhatta volna azt, hogy nem megyek,mert más programom van, és nem akkor kell felhívni mikor indulni kell, hanem legalább előtte 1 nappal, vagy délelőtt. Szóval elhagynátok a párotok, ha ilyen lenne?

Amúgy nem élünk együtt, otthoni családi kasszába nem kell neki semmit adnia, se mást se kell fizetnie.

Ő 19 én 16.


2010. júl. 8. 11:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Én otthagynám egy nagy alpári bunkó lehet...
2010. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

ha ennyire semennyi törődést és figyelmet nem kapsz tőle, akkor hagyd el!!! én is keveset kaptam, ez volt a bajom, de te meg szinte meg vagy alázva. és ha már ezen gondolkozol, akkor tedd is meg!

Lesz jobb, hidd el:)

2010. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
ez már kóros... beszélned kéne vele, hogy ennyire nem kell belemerülni a munkába, veled is foglalkozzon. Ha ezek után sem változtat, akkor én elgondolkoznék a szakításon..
2010. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Otthagynám
2010. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
7%
Menny el te is dolgozni...
2010. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg elhagynám.
2010. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Majd ha lesz neked is állásod, akkor nem fogsz ilyeneket kérdezni. A főnöknek olyat nem mondunk, ha menni kell, hogy nem megyek és hagyjon békén miért most szól. Mert akkor legközelebb nem minket fog hívni. Én is dolgozok, túlórázok egy csomót, van amikor hazatelefonálok, hogy később megyek egy órával és mire észre veszem, már két órája mennem kellett volna. Nem az órát bámulom, hanem végzem a munkámat. Azért mert otthon nem kérnek tőle a szülei pénzt, még simán gyűjthet valamire, ami neki fontos.
2010. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
fel kéne nőj, a barátodnak igaza van... azért mert egy hisztis kis tini a barátnője, még ő lehet felelősségteljes... szerinted, mi a francnak gürizik, hobbiból, vagy talán azért, hogy megteremtse a jövőjét és a nyári munkából esetleg állandó legyen? ...el kéne kicsit gondolkodjál a felnőtt életről ;) azt csodálom, hogy ő még nem dobott ki, amikor nyafogsz neki
2010. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy ez nem fog menni ha a munka fontosabb neki nálam. Ha nem bírja felfogni kidobnám.
2010. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a barátod tudja, hogy dolgozni kell az életben, ha vinni akarja vmire. Igenis nagyszerű dolog, hogy 19 évesen így áll a munkához. Az már más kérdés, hogy a kapcsolatotok rovására megy.... Légy vele őszinte, mond meg, h több törődésre vágysz, szerintem megoldjátok! Fel a fejjel!
2010. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!