Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkeseredett családtagokkal...

Megkeseredett családtagokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A szüleimmel ,a testvéremmel és a nagybátyámmal élek . Új kapcsolatom lett ,mindannyian megszolnak miatta . A nagybátyám már 50 éves ,nincs senkije . Szüleim évek óta utálják egymást,de nem fognak sztem soha elválni . Mit kezdjek velük , h ne bántsanak folyton és ne éreztessék ,h megtürt személyek vagyunk ? Másnak is ilyenek a rokonai ?

Azt légyszíves ne írjátok , h költözzek el,mert nem tudok .

23/L


2011. máj. 13. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos az az egyetlen megoldás. Ha régóta ilyen megkeseredettek, talán esetleg a lottó 5-ös segíthetne, hogy jobb kedvűek legyenek, de amúgy szerintem csak közhelyeket írhatnánk, hogy pld. vidd őket kirándulni, csinálj nekik meglepi vacsit, stb. stb...
2011. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leváltani nem tudod őket...

Tűrni kell és nyelni. Ha lázadozol, csak idegbajos leszel.

Dolgozz és amint lehet költözz el.

Addig pedig minél kevesebb információt ossz meg velük, vagyis amit tudod hogy nem tetszik nekik, arról ne beszélj.

2011. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A srác hol lakik? nem járhatnál inkább te hozzá?
2011. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fejlessz akkora egót, hogy érzelmileg ne függj tőlük! Amikor geeciznek veled légy magabiztos és röhögj a képükbe, hogy te tudsz kiegyensúlyozott és boldog lenni, ők meg csak a frusztrációiknak élnek. Változtasd meg a hozzájuk való viszonyulást. A saját életedet éljed, a személyiségfejlesztés egyébként olcsóbb, mint mások butasága miatt lakásvásárlásba kezdened.
2011. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint kik vagytok megtűrt személyek? Te és a tesód, vagy a barátod is nálatok lakik? Tesód egyébként ugyanígy viselkedik?
2011. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnál a párodhoz költözni? Vagy esetleg 1 szobát bérelni? Mert ha sokáig velük fogsz lógni, te is teljesen meg fogsz keseredni.

Az egyetlen megoldás, ha lelépsz, és nem foglalkozol velük többet.

2011. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleve az nem tetszik nekik , h pasit hoztam haza , pedig nem teszem gyakran , eddig volt egy 2 éves kapcsolatom , egy 7 hónapos és a mostani párom . Ő vidéken lakik , főleg Pesten melózik , nem megoldható ,h náluk legyünk . Csak mi ketten vagyunk megtűrtek , vagyis mivel van nekem én is kiestem a kosárból . Tesóm ugyan ilyen , neki szerintem az a baja , h féltékeny , mivel velem törődik barátom , a sajátja nem törődöm , nem foglalkozik vele eleget . Köszi az eddigi válaszokat .
2011. máj. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!