Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekameráznátok a lakást, vagy...

Bekameráznátok a lakást, vagy ez nagyon durva?

Figyelt kérdés
2 éves gyermekünk van, felváltva dolgozunk, így fél napot velem van a kicsi, fél napot a férjemmel. Furcsa dolgokat vettem észre a gyerek viselkedésében és tegnap történt is valami, amit lehet, hogy bemagyarázok magamnak. Tudom, hogy nagyon durva dolog bekamerázni a lakást, de nincs más ötletem, hogyan derítsem ki, mi történik otthon, amikor nem vagyok ott. Sosem bocsájtanám meg, ha a babámnak valami baja lenne. Ötletek?
2011. máj. 14. 08:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Milyen furcsa dolgokat vettél észre a gyereken?
2011. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy meg akartam simogatni a buksiját, és összeszorított szemmel behúzta a nyakát mintha félne. Mint akit ütnek. Nem először fordul elő furcsa reakció bizonyos dolgokra. Még csak most kezdett el mondatokban beszélni, és olyan dolgokat mond, hogy a hajam égnek áll, bár erre nem sokat adhatok, mert még össze vissza mond mindent ami eszébe jut.
2011. máj. 14. 08:33
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megérne szerintem. Beszélgetni kéne, de biztos letagadná, hogy veri.
2011. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ami a legfurcsább tegnap volt, hogy el kezdett hisztizni, férjem a pulcsijánál elöl fogta, mert elhagyta magát, valami innivalóért nyafogott. És mondogatta neki, hogy nézzen rá, meg ilyesmik, és én pont láttam és bár férjem azt mondja, ez nem így van, és úgy láttam, hogy ahogy tartotta a pulcsinál, egyszer csak elengette szándékosan és lendülettel. A gyerek fejjel hátraesett, azt hittem, betört a feje. Sebes lett, de nem lett nagyobb baja. Férjem szerint kicsúszott a kezéből. Én meg úgy láttam haragszik rá és direkt engedte el. Egy órával később a számítógépnél ültek, a fiam a fotel karfájára fölmászott és le is esett a fotel és a sz.gép aztal közé. Az egész arcát beütötte.
2011. máj. 14. 08:40
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Kamerázd be, addig úgysem fogsz megnyugodni, amíg a saját szemeddel nem látod, hogy mi történik ha nem vagy otthon.
2011. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez nagyon durva! Én biztosan bekameráztatnám, hisz attól, hogy a férjed a kisgyerek apja, még nincs joga ahhoz, hogy verje!
2011. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Az utóbbiból annyit láttam, hogy puffanás a gyerek meg a földről tápászkodik fel, férjem meg néz rám aztán lazán vissza a monitorra. És ennyi. Persze a gyerek sírva mindig hozzám rohan. Néha a másik szobából jön át, hogy "apa csapok", és "puszit" és mutatja a karját, vagy kezét, de mikor átkiabálok, hogy kikapott-e valamiért a gyerek, akkor férjem azt mondja, dehogy, biztos beütötte a kezét.
2011. máj. 14. 08:45
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a gyanud. Nem akarom bántani a férjed, mert lehet, h ő sem így tervezte, h agresszív lesz a gyerekeddel. De szerintem ő még mindig nem kész apa és ez így nyilvánul meg. Nem jó a konfliktuskezelése. Nagyon hamar kérj segítséget. Bekamerázzni nem tudod a házat, mert az ő beleegyezése is kell, de családsegítőbe, pszichológushoz elmehetsz. Ők meg tudják állapítani a gyermek reakcióiból, h mi történik. Nagyon drukkolok, h minden rendben menjen. Ne tétovázz egy percet sem, kérj segítséget!
2011. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom, ha már tényleg több 2nél egy pacsi a fenekére de hogy, ezt az apja tegye, hát nem. Egy férfi nincs tisztában szerintem azzal mekkorát üt, ne hagyd hogy bántsa. Azt meg pláne, hogy ilyen durván.
2011. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
57%
és a férjednek mit mondasz h miért kell bekamerázni a lakást?elköltözni nem tudsz a férjedtöl?a másik meg az hogyha ezt jelented,a gyámügy rádszáll.
2011. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!