Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezekkel a feltetel...

Szerintetek ezekkel a feltetelekkel igenyelhetek onkormanyzati lakast?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok a parom 22. Mind a 2-en allami gondozottak voltunk es se az o reszerol se az en reszemrol szuloi segitseg nincsen, sot nem is tartjuk a kapcsolatot. Alberletben elunk, a fizetesunk 80%-at elviszi az alberlet. Igy se ruhazkodni, se tanulmanyainkat nem tudjuk folytatni ill. Elelmiszerre se jut. Heti egyszer eszunk fott kajat. Banki hitelt nem tudunk felvenni lasvasarlasra, gyermekunk meg nincs. Szerintetek?
2011. aug. 14. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Sztem jo eselyetek van ra.. probaljatok meg:)

Tudod, proba cseresznye:D

2011. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi h se bejelentett se tartózkodási címmel nem rendelkezünk, ami azt jelenti hogy nincs lakcímkártyánk. Azaz van csak nagyon régi bejelentett lakcímmel, ami már nem is létezik.
2011. aug. 14. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem alap. Elég sok ember fizetésének 80%-át elviszi az albérlet... Pl. az enyémet is.
2011. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahol most laktok albérletben kérjétek meg a tulajt,hogy legalább tartozkodási helyre vagy ideiglenesre engedje meg a bejelentkezést és akkor menjetek be az önkormányzathoz és igényeljetek meg mindent amit csak lehet,mert ha jól tudom az önkormányzati lakást csak hónapok múlva utalják ki,és addig legalább adjanak albérleti hozzájárulást.Igényeld meg.Nem akarlak elkeseríteni,de itt ahol mi élünk az önkormányzati bérházak is majdnem annyiba kerülnek,mint egy normál albi...(
2011. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megér!Hisz ez önkormányzatonként is eltérő ehet,hogy kinek jut ilyen lakás, ki a jobban rászoruló!

Azon kívül életbe lépési és otthonteremtési támogatást is igényelhettek!

Banki hitelt, ha nem muszáj, ne is vegyetek fel!

Iskolában érdeklődjetek,van ösztöndíj, szociális ösztöndíj!Esetleg kollégium-az olcsóbb,mint az albérlet!

Ruházkodás,élelmiszer pedig a helyi jótékonysági, családsegítő szervezetnél érdemes körülnézni!

2011. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm volt állami gondozott, és erre tekintettel előresorolták az igénylésnél, mivel szüklők sem voltak. Próbáld meg!
2011. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

próbáld meg. ha nem megy, akkor keress olcsóbb lakást.

ha mindketten minimálbért kaptok, akkor is bejön kettőtöknek 120E nettó, ha ennek a 80%-a az albérlet, akkor 96E a lakbéretek? még Pesten is kapsz 50-ért kétszobás panelt, amibe még magatok mellé is tudtok venni egy egyetemistát.

2011. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak részmunkaidőben dolgoznak.
2011. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljes munkaidőben, de a fizetésünk 3 műszakra 70 ezer ft.
2011. aug. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!