Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Év elején minden más volt....

Év elején minden más volt. Fogalmam sincs, mi legyen?

Figyelt kérdés

A suliban év elején mint új diák nagyon népszerű voltam. Mindenki ismert,mindenkivel barátkoztam,sokan kedveltek,szerettek. A tanárok is kedveltek/kedvelnek. Az osztályfőnököm az egyetlen olyan ember aki (nem tudom miért) nem bírja a fejemet év eleje óta. Mindent elkövetett annak érdekében hogy az oszt.társaim megutáljanak,most ink. nem is sorolom...

El is érte a célját. Egyre kevesebb barátom lett,kevesebben szólnak hozzám vagy ha hozzám szólnak vágják a fejeket.Pedig én ugyanúgy önmagamat adtam mint év elején,semmiben sem változtam,még is az oszt.társaim fele nem kedvel. Egyértelmű hogy az osztályfőnököm keze van a dologban. Emelett a sulimba jár 3 exem is (bonyolult,de igazából ebből 1 volt a komoly kapcsolat)


Azt veszem észre hogy egyre jobban ki vagyok közösítve,elveszítem a barátaimat bármit is teszek.


Ti mit tennétek a helyemben? Sulit váltanék,de semmi kedvem megfelelni egy újabb közösségnek.


2011. máj. 14. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a sulimba jár 3 exem is lehet a dolognak a kulcsa. Főleg, ha csaj vagy.
2011. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom:) Az első barátomat még nyáron ismertem meg(nem tudtam hogy a sulimba fog járni),3 hónapig voltunk együtt,végül családi gondok miatt szakítottam vele.

A második barátomat már a sulimban ismertem meg,vele 1 hónapig voltam együtt ami kb arról szólt hogy nagyon jó barátok vagyunk,semmi más. Vele a mai napig tartom a kapcsolatot,tehát nincs harag.

A harmadik fiú pedig csúnyán átvert pár nap "járás" után,vele egyáltalán nem beszélek,de ő nem olyan ember aki másokat ellenem uszít.

2011. máj. 14. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna,kivéve azt h nem az ofö hozott ilyen helyzetbe hanem még a (most már csak volt) legjobb bnőm is benne volt:(:/ érdekes dolgok derültek ki..pl h egyik oszt.társam részegen olyanokat mondott h volt vele szexuális kapcsolatom(hát mondom jó tudni:/,természetesen mindenki elhitte.bnőm meg azt terjesztette h szeretem az egyéjszakás kalandokat:/ na persze...:/

ráadásul én 5 évfolyamosba járok,van még 3 évem hátra:/

sulit szívesen váltanék,de mi a biztosíték arra h ott jobb lesz?! ja meg az osztályozó vizsgától is félek,szóval ebben a suliban fogok még pár évet szívni:/

csak abban próbálok bízni h a fősuli jobb lesz...

17/L

2011. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!