Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mi legyen...

Fogalmam sincs mi legyen most? Mit tennétek? Felfújom?

Figyelt kérdés

nyár elején voltunk nyaralni a sulival, én a barátommal kerültem egy szobába mellénk a haverja került egy lánnyal, a haverról tudni kell hogy totál fiús holott lány, de meg nem lehet mondani róla. Nevezzük X-nek

X éveken át jó barátja volt a páromnak, eleinte birtuk 1mást, de a táborban kicsit összekaptunk párommal erre X egyből odajött osztani az észt, bele akart szolni, leállitottuk, erre engem elhordott mindennek, voltam szemét k*rva meg minden ilyesmi és fenyegetett h megver. Tipikus féltékenységi roham jött rá, holott sosem volt köztük semmi...sőt olykor ha kedve van drogozik is.

Barátom leállitotta...aztán mikor hazajöttünk irt a páromnak, párom kiállt mellettem hogy azzal hogy engem bántott őt is bántotta, és hanyagolják a barátságot.

A nyarunk felhőtlen volt X nélkül.... de most hogy elkezdődött a suli X egyből elkezdte telebeszélni a párom fejét, hogy ő sajnálja meg minden...és mondta a párom h tőlem kellene bocsánatot kérnie,mert engem sértett meg igazán. Beszéltek állitolag 2 mondatot és ennyi, de a haver mentegetőzött h persze ha kell tőlem is bocsánatot kér...

De X viselkedése átlátható, tábor előtt is ezt csinálta, tudja hogy páromhoz csak úgy tud közel kerülni ha velem jóban van...de én nem akarok tárgyalni vele, gyülöljük 1mást...nemis értem minek akar bocsánatot kérni.

Lelki zsarnok és erőszakos.

Egyből felhuztam magam...nekem nemkell h megint kavarjon nekünk. Nekem igy nem megy h jóvolt nélküle a nyár...és most megint "barát" lesz és utána miatta van gáz, egyértelmű h szétakar szedni minket.

De barátom mondtah nem mondja h 1x nem enyhül Ő benne a sértettség amit X tett velem, de most nem akar neki megbocsájtani csak köszönnek és ha muszáj beszélnek.

De naivnak tartom a páromat...nekem nem megy ugy mint régen hogy ha ők barátok akkor mi járunk mert ebből balhé lesz és kavarás...imádom a párom, de szakítottam, próbált meggyőzni...de félek h csak azért mondja h nem békül X-el mert hallani akarom...és nekem nemkell X a képbe megint. Szeretem de miatta eldobtam a kapcsolatot...igy nekem nem megy.

Szerintem nem barát az aki elhordja mindennek a spanja nőjét


2011. szept. 2. 22:11
 1/10 A kérdező kommentje:

nemtudom leirni mit érzek...azt hittem barátom szeret meg minden, de ha X megint bekerül a képbe abból kavarás lesz és baj:( Mindenbe bele akar szólni, nekem így nem megy.

Szakítottam de bőgök:( olyan nehéz ez...szeretném felnyitni a párom szemét, de nemtudom h azért mondja h nem békül ert tényleg nem vagy azért h ezt akarom hallani... és nehéz mert...Ő AZ ELSŐ SZERELMEM

ÉS A GYÖKÉR "ÉRDEK BARÁTJA" MIATT RAKTAM KI H ŐK MEGLEGYENEK ÉS NE KAVARJON TÖBBÉ...NEM AKAROM H FÁJJON:(

barátom aztmondta nem engedi hogy kavarjon...de nemtudom...eddig is megtette


DE MIAZ H IDŐVEL LEHET H ENYHÜL BARÁTOMBAN A HARAG???? EZ OLYAN MINTHA KB MÁR MOST MEGBOCSÁJTOTT VNA, CSAK NEM VALLANÁ BE, NEMMM?????


MIT TENNÉTEK??? FÁJ...SZERETEM, DE FÉLEK:(

2011. szept. 2. 22:14
 2/10 A kérdező kommentje:

a nyár tökéletes volt de ahogy megjelent X...minden romokban hever:((( azt hittem ez örökké tart kettőnk közt, de ezek szerint nyári románc volt, pedig ő az első szerelmem, ma feljött megdumálni egésznap ittvolt...nem akarom elengedni de muszáj nekem így nem megy:'(

BOCSI H HOSSZÚ

2011. szept. 2. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne fújd fel, ne ijedj meg, ez csak egy sima másodfokú egyenlet: x2-x=0
2011. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
neharagudj de ezen nem tudok nevetni...:S normális tanácsokat kértem nem egyenletet:((
2011. szept. 2. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Emiatt szakítani? Ez még ürügynek is rossz lenne. Kiállt melletted, lemondott egy barátságról miattad.
2011. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Darcy01 ***** válasza:
100%
Ha bíznál a párodban, akkor nem érdekelne, hogy egy harmadik személy miket mond.
2011. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó... épp ezaz levélben kiállt értem de szóban már puhítható...magyarul nemis gondolta komolyan h megvéd ha X ilyen hamar szóra bírja???
2011. szept. 2. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség volt. Kit érdekel hogy békülni akar? Te nem akarsz és kész, a barátod meg ha szeret akkor elfogadja. Főleg ha ő se beszél vele. De emiatt szakítani... megadod X-nek azt amit akart...
2011. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem utolsó! a barátom adja meg neki, hiszen kifog békülni vele, ez a baj! X el fogja érni a célját, megpuhítja telenyomja a fejét és újra nyeregben lesz. Éppen ezért zavar X jelenléte gyülölöm h a párom körül van, de ha nem barát nemis szerelmes akkor neki miért kell képben lenni????????????
2011. szept. 2. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem azt mondom, hogy ez a másik lány annyira tökéletes lenne, ő is elég érdekes, de te meg nagyon eltúlzod a dolgokat. Ha bíznál a kapcsolatotokban, akkor tuti nem akadnál ki ezen ennyire. Barátom legjobb barátja egy lány, már évek óta, én még képben sem voltam, mikor ők jóban lettek. Ha kívülálló ránézne hármunkra, tuti, hogy azt mondaná, hogy ők ketten illenének egymáshoz, de nem érdekel, mert tudom, hogy szeret és 1000%, hogy nem csalna meg, neki én vagyok a legfontosabb.
2011. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!