Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a nehezebb? A kamaszkor...

Mi a nehezebb? A kamaszkor vagy a felnőttkor?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

mind2.

a kamaszkor a lázadásrol szól.

a felnőtt kor pedig a gondokról,nem mint ha a tini kor nem arról szólna kb... a felnőtteknek nehéz a tinikkel bánni a tiniknek pedig a felnőttekkel xd

14L

2011. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nos, szerintem erre válaszoljon inkább az, aki mindkettőt átélte. :)


Szerintem a felnőttkor. Persze kamaszként azt képzeltük, hogy felnőttként minden jó lesz. Egy fenét. Visszasírom azokat az éveket.


34/N

2011. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt. Sokszor felnőttként már nincs kihez menni a problémáiddal, magadnak kell megoldani. A kamaszkor annak lehet igazán nehéz, aki hisztisebb típus.
2011. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Inkább azt kérdezd meg: melyik a jobb?:)

A kamaszkor!!!

2011. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, szóval nem olyan régen voltam kamasz, de már most meg kellett tapasztalnom, milyen az, ha minden problémát magadnak kell megoldani. Egyértelműen a felnőttkor. 14 évesen hogy is lehetnétek tisztában ezzel. Akkor még lehet menni anyuhoz/apuhoz, ha valami nagy hülyeséget csináltatok, ők majd mindent megoldanak. Felnőttként ez nincs így. Magadra vagy utalva.
2011. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek megvannak a maga nehézségei, de felnőttként sokkal nagyobb felelősség nehezedik a válladra. Kamaszként nagyon vártam, hogy végre felnőjek és a magam útját járjam. Most már felnőtt fejjel visszasírom azokat az időket. Ahogy a szülők mondták anno, tényleg nem volt más dolgom, csak hogy tanuljak és élvezzem a kamaszkort. Most pedig tömérdek problémával kell megküzdenem, ráadásul anyuci sem fogja a kezem és kísér el mindenhová. Meg kell tanulni teljesen önállónak lenni, egyedül megküzdeni a saját gondjaiddal, kudarcokkal, és sokszor ez a legnehezebb.

25/L

2011. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkor a felnőtteknek, a felnőttkor is a felnőtteknek..
2011. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttkor nehezebb.
2011. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt koron belül is: SZÜLŐNEK LENNI A LEGNEHEZEBB!!!
2011. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Felnőttkor. Ott valódi problémákkal szembesülsz, amit csak neked kell megoldanod, jó esetben a pároddal együtt. Pénz hiány, munkanélküliség, egyebek.


Én is voltam tini, voltak problémáim, de örülnék neki, ha a mai napig csak annyi problémám lenne, mint pl. mit vegyek fel, nincs menő ruhám, mobilom, szülők gonoszak, mert nem adnak mindenre pénzt, stb. (ez persze nem vonatkozik arra, akinek tényleg komoly gondja van otthon)

2011. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!