Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kamaszkor hatása vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kamaszkor hatása vagy ilyen típus vagyok?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. SZóval volt egy fiú aki felkért táncolni. Nem mentem el vele, aztán nekem nagyon megtetszett, ekkor még elég fiatal voltam. Aztán ahogy megismertem kiderült, hogy aza tipikus menő fiú, mármint szeretik a csajok és van önbizalma:D. Utána volt egy fiú aki nézett, és megtetszett nekem...Később kiderlt, hogy tudja, hogy oda vannak a csajok érte.

Most megint megtetszett egy fiú, és nézem, hogy facebookon ilyen 1000 ismerőse van..

Szitne az összesnél később tudtam meg, hogy "menő".

Most lehet, hogy akkor a kisugárzásuk vonz?:D Vagy ezt nem értem.

Bocsi, ha hülyeség, csak így elég érdekes


2011. szept. 9. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Facebookon 1000 ismerős? És nem kérték még fel miniszterelnöknek?
2011. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

a kérdésben a válasz.

"Most lehet, hogy akkor a kisugárzásuk vonz?"

2011. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
gondolom te is ilyen fluorimádó kis pácsa vagy... -.-"
2011. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1. válaszoló.: Az 1000 ismerőst azért írtam bele, mert nyilván akkor nem egy visszahúzódó csendes srác, aki csak úgy visszaigazolt ennyi embert...

Én viszont pont az ellentétje vagyok, mármint nagyon nehezen ismerkedek..

2011. szept. 9. 19:01
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem. Ezért nem kellene ítélni. :)

Színötös tanuló vagyok. Úgyhogy emiatt se lehet lehordani.

2011. szept. 9. 19:01
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

első: csak érdekesség képp,fészen nekem is 1200 nem tudom hány ismerősöm van :D

és még engem sem kértek fel miniszter elnöknek ... xdd

kérdező: már nem azért de mi köze van a kamaszkornak ahoz hogy ugyanolyan vagy mint a többi kiscsaj,akik rohangálnak az ilyen nagymenő fiúcskák után?

13l

2011. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
aki színötös tanuló, az elvileg okos is... és aki okos az tudja, h az ilyenek csak kihasználják a lányokat egy jó parti erejéig... szerintem próbálj meg náluk érdemlegesebb fiút keresni, aki passzol hozzád és tényleg megérdemel! :)
2011. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ohh 13 éves vagy? és 1200 ismerős ? biztos jól nézel ki...:DD
2011. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Biztosan ismered mind az 1200-at.
2011. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kihasználnak sokmindenkit, de egyszerűen nem tuok mit csinálni, ha úgy érzem, hogy tetszik:S

13/l. Azért gondoltam, mert volt aki "kinőtte", azaz egy idő után belátta és nem futott utánuk:)

Én is tudom a hátrányokat, de egyszerűen mást érzek mitn amit gondolok:S

2011. szept. 9. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!