Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy apam...

Miert van az, hogy apam minden evbe honapokig ossze van velem veszve? Most akkor mit tegyek hazudozzak ossze-vissza en is, hogy jo legyen?

Figyelt kérdés

Tavaly pl 5 honapig hozzam se szolt, mert vettem egy nadragot, es o folyton azzal volt, hogy kinn van belole a hajam, en ezt elmondtam anyumeknak es o osszeveszett velem ezert 5 honapig, merthogy o nem mondott ilyet.

Most egy hete azert veszett ossze, mert ki kellett tolteni valami papairt az iskolaba; en nem tudtam, ezert odaadtam neki; vasarnap delutan egesz nap motorozni volt, es este 10kor jott, hogy nem megek vele kitolteni, mire en azt mondtam, hogy almos vagyok, szeretnek aludni. O meg fel volt haborodva; majd 2-3perc mulva jon, hogy elrontotta, mert nem latta rendesen, es nem volt rajta a szemuveg, azt mondja, hogy kerjek egy masik papirt az oszimtol, mondom neki, hogy tiszta hulyenek fog nezni, hogy egy papairt nem tudunk kitolteni; erre elkezdte csapkodni az ajtot, meg veszekedni es kiment. Azota hozzam se szolt.

Eddig akarhagyszor osszeveszett velem mindig en kellett ott jopofozzak neki, hogy legyen szent a beke; olyankor mikor hozzaszoltam volt, hogy ugy tett, mint ha nem is hallana mit mondok, vagy visszavalaszolt par szoban. Megbeszelni nem tudon vele, mert nem hajalndo ilyenkor hozzam szolni ha meg veszek se. Es ez engem annyira bant, hogy en mindig mindent elmondok neki, hogy mi torteni velem, az osszes osztalutarsam hazudozik az apjanak, en meg mindig oszinte vagyok, es folyton haragba van velem; akik pedig ossze-vissza hazudoznak veluk soha nincs haragban az apjuk.


2011. máj. 14. 14:12
 1/4 anonim válasza:
Hát pedig itt csak az segít ha megbeszéled vele. Ha nem szól hozzád, nem baj, mondd neki el, hogy ez téged bánt, és te mindent elmondasz neki, stb... És hogy próbáljon egy kicsit megváltozni. Ha nem, akkor azt is kipróbálhatod, hogy te is megsértődsz valami hülyeségen, és nem beszélsz vele, bár én ezt nem tudnám megtenni. A másik lehetőség, ha az első nem jön be, hogy ha megsértődik, nem mész el kibékülni vele.
2011. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon jó dolog ha mindent közölsz az édesapáddal és a problémákat probálod vele megbeszélni, viszont ha őt ez nem érdekli akkor ne is mesélj neki semmit egyszer úgyis feltűnik neki hogy a gyermeke aki mindig mindent elmond most pedig azon kapja magát hogy hirtelen semmit nem tud róla és ha erre rájön akkor közöld vele hogy mi a probléma akkor és ha abból is veszekedés sülne ki akkor meg ő a hibás mert nem hajlandó semmilyen kompromisszumra és nem érdekli az hogy mi történik veled az ilyet nevezik felelőtlen szülőnek!Egy jó tanács ha ez így megy tovább tanulj meg felelősségteljesen dönteni és élni az ő kritikái nélkül ne kérdezd ki semmiről és ne is mesélj neki ha nem adja jelét annak hogy érdekli a gyermeke.
2011. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy en nem tudok ra haragudni 1-2 napnal tovabb. De azt mondta tavaly, miutan kibekultunk, hogy azert csinalta, hogy gondolkozak el a dolgokon, meg aztan szerintem tudja, hogy ez bant engem, es lenyegeben azert is csinalja.
2011. máj. 14. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert csapkod, veszekszik veled, sertodosdit jatszik, mert takarni akarja hibait meg azt hogy nem tud egy megerto, batorito, nyitott apa lenni. Szegyelli elotted magat, szerintem nem is nagyon boldog ember.
2011. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!