Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tettetek olyan dolgot, ami...

Tettetek olyan dolgot, ami miatt hónapokig lelkiismeret-furdalásotok volt? Mit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen.sajnos!nős pasival sose kezdjetek!(a mai napig bánom)
2011. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem még általánosba volt. Egy lány osztálytársam szidta az anyámat, én meg eltörtem az orrát. Ha lány lennék nem lett volna ekkora gond de nem vagyok az. Szóval utána elég szarul éreztem magam elég sokáig.
2011. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2: sztem jogos volt, legalább tanult belőle. ne edd magad miatta.


igen, tettem már. hosszú történet, a lényeg, h nem tettem meg egy olyan dolgot, amit meg kellett volna, és már késő volt... :(

2011. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkúrtam a pénzem. Nem kicsit. Nagyon.
2011. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen. nem tudtam nemet mondani a "barátaimnak", és állandóan követelőztek, amit persze nem vettem észre, és egy igazi barátot veszítettem el miattuk.

tanulság: senkivel se legyetek kedvesek, és semmit se tegyetek a barátságokért, mert kihasználnak.

nagyon figyelni kell, kinek is tesztek szivességet, és milyen áron. :(

ne legyetek naívak!!! :(

2011. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sokszor félénk voltam, és nem mertem kinyitni a szám, mindenki belémrúghatott, kihasználhatott, gúnyolhatott, csesztethetett.

de mától megfogadtam, h aki 1 rossz szót is mer szólni, én úgy, de úgy visszapofázok neki, h 4felé fog állni a füle, és a vasággyal 40 kilómmal is nekimegyek, ha kell,

de engem sohatöbbé nem fog megalázni senki!

2011. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kibékültem az exemmel, mikor már kezdett valami alakulni egy új pasival, csak nem tudtam igazán, hogy mit akar tőlem. Csaknem 3 év megbánás, fejet a falba verés után sikerült rendbehozni a dolgot. Az új pasi mára már a vőlegényem. De még midnig sajnálom, hogy nem 3 éve vagyunk együtt.
2011. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsaltam a párom.
2011. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!