Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél a testvéred ex...

Kezdenél a testvéred ex barátjával?

Figyelt kérdés
Hat évig voltak együtt, tudom, hogy már nem szereti a tesóm, de ez akkor is kellemetlen lenne, még ha nem is mondaná.
2011. máj. 14. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem, soha. Valamikor akkor is szerették egymást. Nem sok tartás van abban, aki ilyet csinál.
2011. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mi ez ellenkérdés?
2011. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Ezt össze lehetne kapcsolni az előző kérdéssel?


Amúgy meg nem kezdenék ki vele... szemétség.

2011. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

felébredt a hugica a nővérke billenytűcsapkodására? :))


nem, nem kezdenék testvérem volt barátjával semmit

2011. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt ne mondd, h. te vagy az előbbinek a tesója:D mert akkor besírok
2011. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
én összejöttem jot d...unk de ennyi de a tesom kiakadt rajta és azóta nem dumálunk nem baj legalább nem kell neki ajándékot venni
2011. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
én tettem fel a kérdést-az előzőt,de ezt nem a tesóm,mert ő a másik szobába tv-zik. És csak egy gép van,amit per pill is én használok
2011. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

De a kérdésre válaszoljak,soha. Eszembe se jutna,nekem a tesóm pasijai,nem is igazi pasik. Tabu és kész,és sztem ez a normális.

Egyetlen egyszer volt olyan h buliba egy srác odajött hozzám egész este jókat dumáltunk,még tetszett is. Másnap mesélem a buli élményeimet itthon,meg mutatom a srácot iwiwen,aki moziba hívott. Tesóm mondja h eza srác tudta h én az ő huga vagyok,meg h ők kavartak de a srác csak d.ugni akart,és nem lett belőle több. Egyből irtam és visszamondtam a mozit,mert ez az én értékrendembe nem fér bele

2011. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
nem mert én tettem fel az előző kérdést és nálunk több gép van.
2011. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

nem,mert pofátlanság lenne.Még akkor is ha ők már lezárták a dolgokat,akkor sem.És a család mit szólna hozzá?!Ebbe is bele kell gondolni!

21/N

2011. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!