Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők szeretnek-e tudni...

A szülők szeretnek-e tudni arról, ha a 16 éves lányuk már él szexuális életet a barátjával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
a szuloknek nem kell beszamolni errol
2011. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
de szeretnek tudni róla...
2011. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Jobb eseteben a szülők mindenről szeretnének tudni ami a gyerekükkel történik:)

De elmondani már nem kötelező.

2011. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ava87 ***** válasza:
Én szeretnék majd tudni róla, ha a gyerekem elkezd nemi életet élni.
2011. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol van bizalom szülő gyerek közt a gyerek magától mondja és kéri,hogy kísérjék el nőgyógyászhoz satöbbi,ahol nem ott már akkor derül ki mikor már késő.
2011. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen szeretnek tudni róla és egy szülő ha normálisan figyel a gyerekére akkor tud is. A lényeg a bizalom és hogy a fiatalok tudják védekezni kell!
2011. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én elmondtam anyumnak, h mikor vesztettem el a szüzességem, és úgy, hogy egyáltalán nem kérdezgette. bízom benne és szeretem.

ha volt barátom, azt bemutattam neki.


arra azért nem kérdezett rá, h hol mikor hányszor, milyen pózban hegesztünk :)


mindig mondta, h a gumit ne felejtsük el, és onnantól áldását adta a dologra :)

2011. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!