Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk? Apámnak köszönhet...

Mit tegyünk? Apámnak köszönhetően nagy bajban van az egész család! 15/L

Figyelt kérdés

Apámnak reggel beszólt a szomszédházból egy roma,apu elment a céges bulira,beivott és haza felé összefutott ezzel a pasival,nekiment közéjük állt anyu,az is repült,mentek anyuéknak segíteni de azok is kaptak a roma pasitól.. És ez a pasi olyan,hogy jön majd a többi roma is.. Én félek meg anyu is,apu úgy be van rúgva

,hogy nem tudja,hogy amit csinált az mit von maga után. Elakarunk költözni innen,nem tudnátok valami jó városba egy albérletet vagy egy lakást,ami nem annyira drága???


2011. máj. 14. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha apukád ilyen, akkor egy másik városban is le fogja pofozni a helyi menő csávót. Akkor egész életetekben költöztök, mert mindenhol ellenségeket szerez magának?
2011. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj, én nem vagyok cigány és pasi se, de ha a részeg szomszéd nekem rontana én is szétrúgnám a seggét az illetőnek...és örülj, hogy nem csinálnak semmit a rendőrök, mert apád kéne bevinniük elsősorban


megoldás: anyád és te cuccoltok vagy apádat kirakjátok és kizárólagos lakáshasználatot kér anyád a bontóperben

2011. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Apunak az a legnagyobb baja,hogy nem tudja a füle mellet elengedni a beoszlásokat,neki görbe a lába és akkor ez a pasi beszólt neki reggel most meg lett az ára..Régebben is beszólt neki,meg másoknak is. Nekem is beszólnak,hogy milyen pici vagyok akkor én is menjek neki mindenkinek? Hiába mondom/mondjuk neki,hogy ne foglalkozzon vele mert másokat is kóstolgat a pasi,de nem bír magával mindig bosszút akar állni,csak ő szívja meg.. -.-"
2011. máj. 14. 20:40
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy örök igazság:

az a személy ittasan agresszív,az valószínűleg józanul is az lesz később

2011. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Melyik városban laktok most?
2011. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Katalin02 ***** válasza:
Hát az elég baj hogy ilyen helyzet van nagyonsok ilyet hallottam már ha verekednek hívni kell a rendőröket ha nem csinálnak semmit írj az országos rendőrségnek e-mailt majd ők küldenek több rendőrt és helyreteszik a városotokat de igyekezzetek elköltözni sztem írd be googléba h expresz ott sok eladó lakás ház van.
2011. máj. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!