Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Elmondjam a barátomnak, hogy valaha 100 kg is voltam?

Figyelt kérdés

Volt egy nehezebb időszak az életemben, amikor rengeteget híztam rövid időn belül. Depressziós voltam, rengeteget ettem, nem mozogtam és így sikerült elérnem, hogy több mint 100kg legyen a súlyom.

Azóta eltelt egy év és sikerült lefogynom, sportos, vékony alakom lett. Megismerkedtem egy fiúval, de egyelőre nem tudja, hogy kövér is voltam.

Szerintetek elmondjam? Félek, hogy kiábrándulna.


2011. máj. 15. 11:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

Majd szerintem akkor mond el, ha már teljesen bízol benne és szinte lelkitársak vagytok..

Addig meg minek.. :P

2011. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez vicc.Mért ábrándulna ki?Inkább büszke lenne,hogy képes voltál ennyit fogyni.
2011. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem, ha úgy alakul a beszélgetés elmondhatod, bár nem hiszem, hogy ennek olyan nagy jelentősége lenne.


Viszont engem érdekelne, hogy hogyan fogytál le...

2011. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de ez olyan hülye kérdés. Nekem volt olyan időszakom, amikor fél éves kisbaba voltam és édesanyám a kakis fenekemet mosta naponta négyszer, mégsem undorodik tőlem senki emiatt.

Ez egy nagy baromság, hogy kiábrándul belőled. Én például csodállak, tisztellek, amiért helyreráztad magad lelkileg és fizikailag is egyaránt. Emiatt nem szabadna senkinek kiábrándulnia senkiből.

2011. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Elvégre most nem vagy 100 kiló. Miért ábrándulna ki belőled, ha jelenleg vékony vagy?
2011. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ábrándulna ki, mert a mostani "kinézetedbe" szeretett bele.

Max tök büszke lenne rád, hogy milyen szépen lefogytál, és mostanára milyen jól nézel ki:)

Gratulálok, ügyes vagy!:)

2011. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám. Egyrészt azért, mert a kezébe akadhat egy régebbi képed, ahol még kövér vagy, másrészt pedig jogos büszkeségből: lám, én ezt is megoldottam.
2011. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nyugodtan elmondhatod, kizárt, hogy kiábrándulna!
2011. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom,hogy erre büszkének kellene lenned,nem pedig rejtegetned.

Egyébként,ha ez véget vetne egy kezdődő kapcsolatnak,hát ne sajnáld.Aki ilyesmi miatt eldobna egy szerelmet,nem százas,az tuti.

2011. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azért ábrándulhatna ki belőlem, mert rosszul van a kövér nőktől. És ha elmondanám, lehet elképzelne onnantól kezdve, hogy milyen lehettem régen és megundorodna.
2011. máj. 15. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!