Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak? (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak? (fontos)

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb bartánőmmel 10-11 évesen láttunk egy könyvet amiben a szexről volt szó. Kiváncsiságból kipróbáltunk olyan dolgokat amiket mostmár bánok. Ne gondoljatok olyan nagy dolgokra, de azért eléggé megbántam. És nekem a mostani barátom az első minden téren, mert amiket a barátnőmmel csináltunk azokra szinte alig emlékszem, és azt se tudtam még mit csinálok. És most lelkiismeret furdallásom van, és nemtudom hogy ezeket tudnia kéne e a barátomnak.


L


2011. okt. 4. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz topik de szerintem elmondhatod:)
2011. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
te bu.zi nő.
2011. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szeret akkor meg fogja érteni és csak nevettek egyet rajta.

Ha meg nem szeret és ezért szakít akkor úgysem lett volna semmi ebből a kapcsolatból.

2011. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért kéne elmondani? Régen volt. Gyerek voltál még.



(2., imádat, és b*szódj meg.)

2011. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miről van szó?
2011. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj a pasik imádják az ilyet, majd azt fogja kérni csináljátok hármasban
2011. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocsi most látom hogy valamiért rossz témakörbe írtam.

Köszönöm a válaszokat :)

Hát igen gyerek voltam, csak mégis lelkiismeretfurdallásom van. Bár nem tudom el merném e neki mondani, félek hogy csalódna bennem vagy kiábrándulna vagy bármi..

2011. okt. 4. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ettol nem abrandulna ki, de nat akk ne modd el, sztem lenyegtelen
2011. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
71%
ne mondd el, minek? ami volt, elmúlt, spongyát rá.
2011. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Most hány évesek vagytok? Mert máshogy reagál erre egy 15 éves "pasi" és máshogy egy 25, 35 stb. De szerintem ne mondd el. Minek? Felesleges. Ha majd később lesz másik barátod neki sem fogod elmondani hogy mi mindent csináltál az előtte lévővel/lévőkkel. Reméljük:D
2011. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!