Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti ezt meg anyukám?

Miért nem érti ezt meg anyukám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy egész pici koromtól fogva nagyon erős pók fóbiám van. Ha meglátok eggyet bepánikolok és csak arra tudok gondolni mi van ha rám mászik. Történt,hogy ma amikor a kádban feküdtem a plafonon megláttam eggyet,pont felettem mászott. Próbáltam leküzdeni a félelmemet és nem néztem felfele,nem gondoltam rá. Viszont pont a kád szélére esett,rögtön kiugrodtam és elkezdtem siktozni.Nem tudtam kontrolálni magam,sírógörcsöt kaptam. Anyu a szomszéd helyiségbe volt és üvöltöttem neki,hogy "könyörgöm gyere be vidd el innen ezt a pókot,rám esett" meg ilyeneket. Bejött és elkezdett velem ordítani,hogy kilötyköltem az összes vizet meg stb. Szépen kértem,hogy üsse agyon vagy valami,de ő csak azon morfondírozott,hogy most fel kell mosnia. Magamra rántottam a törölközőt és berohantam a szobámba. Nem ez volt az első eset,hogy így "cserben hagyott". Kb. egy hónapja egy fa alatt ültünk,akkor is rám pottyant egy ott sikítoztam ő meg csak tök lazán odaszólt apunak,hogy "Menjél szedd le róla". Miért nem érti meg,hogy rettegem a pókoktól?Miért nem segít soha? Most is itt ülök,kisírtam a szemeimet,mert telejs sokkot kaptam attól a hülye póktól. Mi a véleményetek erről a dologról?Tudom kicsit bután hangzik,de mindenki fél valamitől. Előre is köszönöm a válaszokat!!! 15L
2011. máj. 15. 19:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért nem érti meg, mert ez már tényleg nem normális.

Gyerekkoromban én is ilyen voltam, a mai napig gyűlölöm őket, és ha épp ott van apukám vag barátom vagy valaki, megkérem, hogy tüntesse el. De azért sikongatni?!

Tanuld meg kezelni. Lerázod magadról, utána taposd agyon, üsd le papuccsal, vagy fújd le csótányírtóval (az mindent megöl xD) Nem kellemes érzés, de az itteni pókok tényleg nem halálosak (mondom én, aki szinte minden rovarcsípésre allergiás).

De azzal, hogy próbáltad nem észrevenni, stb, már jó úton haladsz. Nekem a fordulópont barátnőm bátyjának a pókja volt, ocsmány egy állat volt, de megnéztem a terráriumban. Aztán egy szép napon az utcán találkoztam egy tarantulával vagy hasonlóval, valahonnan elsétált gondolom, hát majdnem sokkot kaptam, de továbbmentem és kész. Nem bánt senkit se csak úgy.

Anyukádtól kérj bocsánatot, aztán próbáld orvosolni a problémát, esetleg keress fel ezzel egy orvost. :)

2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!