Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy vele...

Miért nem érti meg, hogy vele szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. De mostanában egyre kevesebbet vagyunk együtt. Ilyen-olyan okok miatt. Munkám miatt nagyon kevés szabad hétvégém van. Most végre az volt. Én ugy terveztem, hogy végre kettesben leszünk vagy esetleg elmegyünk együtt valahova. Ehelyett, ő pasis programot szervezett magának. És mégcsak magával se akart vinni.

Azt érzem, hogy elgem van. Alig vagyunk együtt, de ő mindig talál valami programot ami fontosabb nálam. 29 éves létére fontosabb neki egy party a haverokkal mint, hogy a párjával töltsön egy romantikus hétvégét.

Azt mondta szerinte külön is kell szórakozni járnunk, ami sztem is így van. Csakhogy az utóbbi hónapokban szinte csak külön jártunk. Ráadásul válságba is került a kapcsolatunk. Mert már ugy érzem nem vagyok boldog mellette. Ugy gondolja, hogy megbeszéltünk, most újra minden rendbe köztünk de mégis folytatja azt az életvitelt, ami miatt majdnem szakítottunk.

Miért jó ez neki? Nem az lenne a normális, hogy velem tölti a szombat estét? Nekem nincs kedvem partyzni menni, csajos estét szervezni én vele szerettem volna lenni.

Miért ilyen? Magányosnak és elhanyagoltnak érzem magam.

25 éves vagyok és nem ilyen kapcsolatra vágyom. Mindig megbeszéljük, mindent megígér, tudom hogy szeret. De mégis mindig a saját önző érdekei vezérlik, velem nem törődik.

Te hogy éreznél ebben a szituációban? Mit tennél a helyemben?


2011. okt. 29. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én mérlegelnék hogy hosszútávon lehet e változtatni bár ha beszéltetek és ugyanúgy van minden akkor valószínűleg nem...én leülnék vele még1-szer beszélni hogy komolyan elgondolkodtam hogy akarom e ezt folytatni hátha észbe kap, ha nem akkor menni kell mert kényszerben kapcsolatban maradni a lehető legrosszabb dolog amit tehetsz.
2011. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam én is, mint te, áldom az eget, hogy vége lett.

Érzed azt, hogy van jövője a kapcsolatotoknak? Beszéltetek házasságról, gyerekvállalásról?

2011. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ő házzasságot tervez, gyereket. Én már nem. És ezt neki is megmondtam. Ilyen emberrel nem lehet jövőt tervezni.

Azt mondja bebizonyítja, hogy megérdemel. Majd-majd majd és ígéretek. Én pedig csak várok....

2011. okt. 29. 22:02
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ez gyakorlatilag el is dőlt szerintem.

Amúgy aki ennyire nem bír magával és ennyire benne van a mehetnék 29 évesen, az később sem fog változni.

Én is ennyi idős vagyok, rengeteg pasi haverom van, akad köztük jó pár, akinek már gyereke is van. Akinek régen benne volt a mehetnék a lábába, az most is ugyanúgy elmegy. Aki pedig régen is a barátnőjével töltötte az időt, most is a feleségével és gyerekével van leginkább.

2011. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Töltse veled a vasárnapot.
2011. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondta. És együtt is töltjük a vasárnapot. De ez nem változtat a tényen, hogy soha nincs velem, ha én ugy szeretném. Csak akkor ha ő ugy dönt vagy épp nincs más programja.
2011. okt. 29. 22:10
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha boldogtalannak érzed magad, és már most úgy látod, nem szeretnél vele családot alapítani, akkor hagyd el. A leírásodból úgy tűnik, a maga módján szeret téged, de csak háttérbázisnak használ, hogy legyen az életében egy barátnő is. De a hozzád való alkalmazkodásra nem nagyon képes, ennyi idősen már szerintem sem a haverokat kéne az 1. helyre tenni.


Nem éltek együtt, ugye? Talán az még lendíthetne a dolgon, de őszintén szólva szerintem nem afelé haladtok.


Keress egy olyan srácot, aki 2 év után nagyobb intenzitással viseltetik a kapcsolatotok iránt, mert ez nem egy 15 éves házasság, hogy ennyire hanyagoljon.

2011. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Te magad leírtad, hogy mit kell tenni. (Amit én is tennék):

"25 éves vagyok és nem ilyen kapcsolatra vágyom"

"e mégis mindig a saját önző érdekei vezérlik, velem nem törődik"

2011. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Te vagy a múltkori kérdező, aki torokfájásra hivatkozva nem engedett egyetlen napot a párjának, hogy a barátaival legyen?

Mert ha te vagy, akkor akármennyire is elsimítod ezeket a részeket, ebben az esetben nincs és nem is lesz igazad.

Ha nem vagy szerelmes, az nem ennek az oka, ez már csak egy valami, amit hozzá lehetne csapni, ha jogos lenne.

2011. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Torokfájás?

Most írok először ide kérdést és nem is értam a kommentedet.

2011. okt. 29. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!