Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homokóra alkat, nagy mellek,...

Homokóra alkat, nagy mellek, kb 10 kiló fölösleg, milyen koszorúslány ruhát ajánlottok?

Figyelt kérdés

Sötétlila lesz, az anyag már megvan, varratni kell. Akár linkelhettek is.

Ne gyertek azzal, hogy fogyjak le, addig már nem fogok, jővőre, a saját lagzimra már igen.


2011. máj. 16. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Én a helyedben elmennék koszorúslány ruhákat próbálgatni vagy kisestélyiket attól függ milyenben gondolkodsz, és amelyik jól állna azt a fazont varratnám meg.
2011. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

egyenes ruha, derékszabással, egyenes szoknya.

Esetleg egy kis boleróval még lehet csökkenteni a mellméretet

2011. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs csökkenteni a mellméretet:))) Jesszus, miért kéne azt csökkenteni??? Ilyet nem is hallottam még. A lényeg az hogy ki kell emelni, azért írtam, hogy inkább valami dekoltázsos ruhát linkeljetek.
2011. máj. 16. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha keskeny a derekad, azt mindenképp kiemelném.

Inkább A vonalú ruhát ajánlanék, aminek a hasa része kicsit ráncolt, mert az eltereli a figyelmet a hasról.

Semmikép se legyen térd alatti. Vagy térdig, esetleg picit fölé érjen, vagy földig. Egyéb esetben összenyom a ruha.

Kerüld a V alakú és a csónaknyakú felsőt, mert az mellben erősít.

2011. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mellben erősít.tuti azt húznám....sőt direkt olyat húzok..feszüljön...legyen kivágott....van mire büszkének lennem nekem is...hát vegék csak észre mások is....

Nekem ez maradt....más meg járhat miniszoknyában.... :S


én ilyesmit húznék..szabásra..

[link]

2011. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9:27 vagyok

A csökkenteni nem azt jelenti,hogy eltüntetni.

Egy bolerő kihangsúlyozza a derekadat anélkül, hogy felette egy szoptatósdadának néznél ki.

A derekadat kell hangsúlyozni, hiszen, a nagy mellektől még a 10 kilónál is nagyobb túlsúly látszana rajtad, ha pl. egy mell alatt szabott ruhát veszel.

2011. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy valakihez hasonlítgatok (életemben nem hallottam a hölgyről, de múltkor láttam egy csini ruhában egy cikkben, és ezért ajánlom neked.)

america ferrera dress - ezt írd be a google-be, listázd ki a képeket. Nagyon szépek szerintem.

Az, hogy végül milyen lesz a ruhád, nagyban függ az anyagtól, és a szabó tehetségétől. :)

Sok sikert!

2011. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!