Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok koszorúslány...

Nem akarok koszorúslány lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe lesz az uncsim esküvője és felkért hogy legyek koszorúslány de én nem szeretnék az lenni 1 van rajtam némi felesleg 15kg.. 2, szégyenlős vagyok.. 3, és hogy csináljam hogy ne bántsam meg.. Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. júl. 14. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Elmondod neki hogy pont ezek miatt nem szeretnél az lenni.
2011. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

"Nem szeretnék szerepelni, ne haragudj"


Egyébként meg mi lenne, ha inkább motivációnak fognád fel, és lefogynál addigra? 2 hónap alatt rengeteget javulhat a helyzet. Vagy jobb egész életedben keseregni?

2011. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 napietus ***** válasza:
90%
jaj, attól nyugodtan lehetsz, ha felkért :) válassz olyan ruhát, ami előnyös Neked, és hidd el, remekül fogod érezni magad. ha jó ruhát választasz, szép frizurád lesz, szép sminked, jó lesz nagyon!
2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 napietus ***** válasza:
100%
meg amit 2. írt, az sem hülyeség. 2 hónap alatt, főleg nyáron, elég sokat le lehet adni.
2011. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos és csinos tud lenni egy duci koszorúslány. Hol van megírva, hogy csak sovány lehet?
2011. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól mutatsz a ruhában majd.
2011. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En is hasonlo cipoben jarok, csak mar elvallaltam. nekem is az a bajom, h nem vagyok magammal megelegedve. Bar nincs rajtam sulyfelesleg, de akivel leszek koszoruslany, o egy mindig toppon levo lany. Es ugyanolyan ruha lesz rajtunk...szted hanyan fognak osszehasonlitani minket?

Aztan elgondolkodtam...nem fog erdekelni senki velemenye. jol fogom erezni magam, tok szep ruhaban leszek, akinek pedig nem tetszem az majd nem nez ram. Ez a nap ugyis a menyasszonyrol szol. :)

2011. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

jajj ne butáskodj.

ma már az alak annyira nem dominál. nem fog megszólni senki sem hogy nézd annak a lánynak van némi súlyfeleslege.

meg ha a ruha szép ki is vagy sminkelve mosolyogsz akkor nem lesz gond. és kb 5 perc végig vonulni a násznép előtt :D

én is voltam koszorúslány, ráadásul én eléggé csúnyácska voltam meg szégyenlős és kb 6 éves lehettem de már akkor voltak rigolyáim.

a hab a tortán az volt mikor elakartam kapni a menyasszonyi csokrot...akkorát taknyoltam :)

2011. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapja fogyozom.. De addig biztosan nem leszek toppon ha szét kínzom magamat a kondiba..
2011. júl. 14. 10:37
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Két hónap alatt 10 kilót is le tudsz adni. Az a maradék 5 kiló meg igazán nem oszt, nem szoroz :)
2011. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!