Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal hogy koszorúslány...

Azzal hogy koszorúslány leszek egy esküvőn, ezzel én teszek szívességet, vagy a menyasszony hogy meghívott annak?

Figyelt kérdés

A menyasszony pár hónapja meghívott k.lánynak. Én elvállaltam, és vártam hogy majd együtt elmegyünk megnézni. Mindig kitérő válaszokat adott, meg hogy sok a dolga. Oké, megértem. Erre pár napja mikor felhívtam hogy akkor mi lesz a ruhámmal majdnem leszedte a fejemet, hogy neki az én ruhámra nincs ideje, miért nem megyek az ő nővérével, és úgy csinál mintha ezzel szívességet tenne hogy meghívott k.lánynak.


1.Én fizetem a ruhámat de olyan színűben kell lennem amilyet ő mondott.

2. Egy jóval távolabbi városban lesz az esküvő mint ahol én lakom, egyedül nem tudnám elintézni.


Nagyon felbszott, hogy mindenért kiabál velem, hlyének néz stb. Tudom ideges és ez normális, de folyton engem döngöl a földbe, ő meg az egész családja. Ha a húgát megsértik akkor már kezd bőgni meg veszekedni én meg csak nyelem a sok alázást.


2011. szept. 6. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Miért is vállaltad el tulajdonképp?
2011. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Neked ő barátnőd??? Nem igazán értem... Én a helyedben megköszönném a lehetőséget és visszautasítanám.

Az oké, hogy a ruhát neked kell kiválasztani, fizetni, stb., de azért ne viselkedjen már így! Így biztos f.sz. hangulat lesz az esküvőn! :-S

2011. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mert akkor még szépen kért. Aztán teltek a hetek, hónapok és tisztára meghlyült. Meg ha az utolsó pillanatban lemondom, na akkor aztán mégrosszabb lett volna a helyzet. Szerintem akkor a lagziban sem látnának szívesen.

Áhh annyira elegem van belőle meg a családjából, hogy szerintem ha lezajlik feléjük sem megyek egy jó darabig. Na de ez most nem ide tartozik...

2011. szept. 6. 22:13
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Én a helyedbn holnap felhívnám és megmondanám, hogy kössz, de így mégsem vállalom.

Ő akarta, hogy te legyél a koszorúslány, nem te aragszkodtál a dologhoz, tehát az a minimum, hogy a te ruhád ügyét is belekalulálja az időbeosztásába.

2011. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok: én a helyedben most nyelnék szorgosan, és az esküvő után, mikor helyreáll a lelkivilága, újra "normális" lesz, és úgy tenne, mintha nem alázott volna Téged porig az esküvő előtt, elbeszélgetnék vele, hogy tulajdonképp tisztában van-e azzal, hogy hogy viselkedett.
2011. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rokonom, unokatestvérem.


Hát ez az, attól félek rosszul fogom magam érezni nagyon az esküvőn. Péntekre vagyok visszarendelve ruhapróbára és ő kijelentette, hogy neki ezen a héten már rengeteg dolga lesz. Magyarul ő nem tud elvinni próbára, de akkor nem tudom ki fog tudni. Szerintem senki, mert senkinek sem lesz rám ideje már. És 80 km-re innen, buszos közlekedéssel elég bajos lesz egy teljesen idegen városban elmennem ruhát próbálni. Érdekes lesz. Majd könyöröghetek valamelyik húgának hogy vigyen el...

2011. szept. 6. 22:17
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igen 82%-os, én is így vagyok ezzel az ötlettel. Pont azt beszéltük itthon, hogy még kb 2 hét van az esküvőig és addig eltűröm neki hogy ilyen idióta. De aztán ha megint beszélni fogunk (ami egy jó darabig nem fog megtörténni, mert én tuti nem hívom fel, ő meg szintén nem fog) szóval ha X hónap múlva beszélünk majd szépen beadagolom neki, hogy mekkora egy tuskó volt. De akkor meg már mindegy lesz.


Azelőtt tényleg nem akarok vele balhét, mert a lagziba muszáj elmennem és nem akarok vele veszekedést, mert utána kellemetlen lenne az esküvőn jópofizni...

De tényleg ma is úgy beszélt velem mint a kutyával, én meg nem szóltam neki vissza, de egész este itt forrongok miatta.

2011. szept. 6. 22:23
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"Azzal hogy koszorúslány leszek egy esküvőn, ezzel én teszek szívességet, vagy a menyasszony hogy meghívott annak?"


Ez kb olyan, mintha azt kérdezné valaki, hogy a férj vagy a feleség tesz szívességet a másiknak a házassággal. Ha nem mindkét fél részéről klassz dolog az egész, ahhor már rég rossz. Kár belemenni. (A tartalomban kifejtett probléma nem is erre vonatkozik, hogy ki tesz szivességet. A gond a részletekben van).

2011. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Menne oda rák!
2011. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy írtad: amire újra beszéltek, addigra már mindegy. Alapjában véve mindegy, nem változtat semmin. Pedig szerintem egy ilyen beszélgetés után 1) benned nem marad feszültség, sokkal jobb elmondani, hogy valami bánt, mint évekig hordozni magadban, mondván, úgyis ritkán találkozunk, és már rég volt. 2) ha most nem lépsz majd valamit az esküvő után, később, egy akármilyen családi eseményen is meg fogja magának engedni ezt a stílust, és a halmozott méreg gyorsabban és erősebben fog kitörni. 3) a leírtak alapján nem látok rá sok esélyt, de még talán el is gondolkozik azon, amit mondasz neki, amit tett.


Hát.. nem egyszerű, de kitartást az esküvőig:/

2011. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!