Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyek koszorúslány, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek koszorúslány, vagy ne?

Figyelt kérdés
A menyasszony hónapokkal ezelőtt kérdezte, hogy van-e kedvem annak lenni. Igent mondtam. Aztán azt mondta, hogy majd együtt elmegyünk megnézni a ruhákat a többi csajszival. Hát nem mentünk azóta sem, és 3 hét múlva esküvő. Nem szól ide, hogy mi legyen végülis...(Nem tudom a többi lánnyal nélkülem elment-e, de 2 alkalommal hívtam, és azt mondta most nem jó neki, majd felhív ha ráér. Azóta semmi.) Nem tudom érdemes lenne-e: csomó költség, és olyan mintha mégsem akarna...
2011. aug. 31. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
szerintem kerek perec kérdezz rá, hogy mi van? ha akkor se mond semmit, én még az esküvőre sem mennék el, nem ám koszorúslánykodni...
2011. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Előttem szólónak igaza van!
2011. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

"Legyél-e koszorúslány?"

Ez úgy hangzik, mintha rajtad múlna, pedig

nagyon úgy tűnik, hogy ezt a kérdést a menyasszony már megválaszolta magában...

2011. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Tapló-menyasszony
2011. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

ez azt jelenti, hogy őt nem érdekli az egész koszorúslány-téma.

a döntés rajtad áll, hogy veszel-e igazi koszorúslányruhát, ami hozzáteszem, csak akkor buli, ha a többi koszorúslánynak is hasonló van, vagy pedig egy alkalmi ruhában mész.

2011. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az előttem hozzászólókkal.

Így, hogy nem igazán érdekli a dolog, és ha téged sem érint nagyon mélyen, akkor szerintem ne legyél koszorúslány. Készülj az esküvőre úgy, nem leszel az, válassz aszerint ruhát. Ha az esküvő előtt egy héttel vagy néhány nappal előbb pedig felhív a menyasszony mégis, hogy tudok-e menni akkor, szépen mondd meg neki, hogy (mivel eddig őt nem érdekelte) Te már más ruhával készültél, és köszönöd, hogy felajánlotta, de most már akkor maradnál a nemkoszorúslány-megoldásnál.

Persze ezt Te érzed, hogy mihez lenne kedved leginkább.

2011. szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se öltözz be koszorúslány ruhába. Ez pont olyan eset, amikor tavaly egy esküvőre a nővérem 8 éves kislányát és 6 éves kisfiát felkérték, hogy öltözzenek be koszorúslány ruhába, de a menyasszonyt egyáltalán nem érdekelte. Mindent maguk intéztek és lilaszínű ruhát vettek. Az esküvő napján el volt szörnyűködve a menyasszony, hogy nem tudtak még rondábbat beszerezni, de arra képtelen volt, hogy megmondja milyen legyen. Te tudod. :SSS
2011. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!