Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, hogy egy kapcsolatban az...

Van, hogy egy kapcsolatban az egyik fél többet ad a másiknak és ez senkit nem zavar? Vagy mindkét fél más szemszögből oda adóbb?

Figyelt kérdés
Nálunk én inkább kényeztetem a párom az ágyban, vagy simogatással, ő viszont ilyeneket nem annyira csinál, inkább folyton elvisz mindenhova ( nem csak pénzköteles dolgokra gondolok most) Kedvemben jár szabadidőtéren, meg ilyenek. Ez beállítottság kérdése vagy mi ez? Baj?
2011. máj. 16. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán bizonytalan az ágyban.

Úgy sejtem, te vagy a férfi, ő a nő.

Talán beszéljetek erről. Tudod, néma gyereknek...

2011. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is vannak az életnek olyan pontjai, ahol én adok többet és van ahol ő. A konyhában, a takarítás terén én nyújtok többet, ő inkább kényeztet. Van is amikor borul a bili e miatt. De másképp nem hiszem, hogy működne a kapcsolatunk.
2011. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én vagyok a nő

talán mintha néha nem tudná kifejezni az érzelmeit

nem ismerem a korábbi párkapcsolatait. lehet csalódott

sokáig azt hittem nem szeret, és szakítani akartam mert soha nem tudta kifejezni, akkor nagyon csodálkoztam mert borzalmasan kikelt magából hogy neki ez nem megy de tudjam hogy bárminél jobban szeret

nem zavar annyira csak furcsa

2011. máj. 16. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána a szeretet-nyelveknek! Ha mindketten úgy érzitek, a kapcsolat egészében megvan az egyensúly, akkor az "nem annyira fontos", hogy a kapcsolat mely részében, miként teremtődik az meg. Ellenben, ha neked valami konkrét igényed van, akkor azt hozd a párod tudomására, és ha valóban szeret, és fontos vagy neki, akkor megpróbál majd odafigyelni erre. (Akár többet simogat, ha erre kéred.) A kulcs a jó kommunikáció.
2011. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi bújós, simogatós. Inkább a nők ilyenek. Lehet, hogy gyerekkorában nem simogatták annyit, vagy valami ilyesmi. Nálunk is én vagyok a bújósabb, simogatósabb, ő ezt szereti is, de én kezdeményezem többet valóban. Nagyon szeret ő is és az ágyban sem rossz vele.
2011. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!