Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az ami a legjobban zavar...

Mi az ami a legjobban zavar ma Magyarországon? És mi ami örömmel tölt el Magyarországgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 09:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar semmi. Szeretek itt élni, ez a hazám. Nem tökéletes, de külföldön sincs kolbászból a kerítés. Az életemet meg én alakítom, és elégedett vagyok vele.
2011. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%

Ami a legjobban zavar:

-liberális jogvédők, zsidók

-cigányok


Ami örömmel tölt el:

Itt érzem magam otthon és megunhatatlanul szép a táj. Akárhányszor megyek a Bükkbe nem tudom megunni. Továbbá az egri és tokaji vidéket is szeretem. Sajnos még sok szép helyen nem voltam (pl.: Hortobágy), de ezeket pótolni fogom.

Aztán egyszer (utána biztosan többször is) mindenképpen elmennék Erdélybe. Igaz ez nem Magyarország, de mégis köze van a magyarokhoz. Biztos vagyok benne, hogy az ottani magyaroktól sokat tanulhatnék.

2011. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%

Ami zavar: az emberek, minden szempontból.

Ami örömmel tölt el: semmi.

2011. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
61%

Zavar: cigányok, szlovákok, ukránok, szerbek, románok.

Szeretem: asszony, folyók, erdők, állatok.

2011. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ami zavar, az a széthúzás, nem értem, miért nem látják be az emberek, hogy összefogással sokkal előbbre juthatnánk.

Aminek örülök, az a különleges nyelvünk.

2011. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%

09:56

média + iskola = agymosás

2011. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, de ezt kifejtenéd kicsit bővebben? Főleg a miértek és a hogyanok érdekelnének.
2011. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
44%
Ezt én se vágom. Idén érettségiztem 2 évvel előrehozva, az ország egyik legjobb gimnáziumába járok, mégis tudom, hogy a zsidók rosszak...
2011. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem fogom kifejteni, mert már rengetegszer leírtam az oldalon, de mindig törölték.


Nem tudom mikor voltál utoljára iskolában, de ott csak azt nevelik a gyerekekbe, hogy a magyarok milyen rossz és bűnös nép, akik rasszisták és miegymás. A médiát szerintem nem kell magyaráznom, az egyértelmű.

A lusta emberekből buta, csalóvilágot néző zombit csinálnak, a szorgalmasokból pedig diplomás agymosottat.


Aztán van egy kis réteg, aki nem dől be ezeknek.

2011. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
24%

Hát jó, bár akkor a te fogalmaid szerint én is agymosott vagyok :D mindenesetre nem tapasztaltam ezt, pedig jelenleg is tanulok, bár jó iskolában. Nálunk azt hangsúlyozzák, hogy gondolkozz, ez a legfontosabb.

A médiára fogni a bajokat meg kicsit demagóg szerintem, senki mögött nem állnak ott fegyverrel, hogy nézze a tévét és vegye a szennylapokat.

2011. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!