Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb szerelmi csalódása?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne tegyétek át a szex, szerelem témakörbe, nem 15 éves tinik történeteire vagyok kíváncsi. A kérdés adott, várom a történeteket. Köszönöm
2011. szept. 8. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A lány, akivel már hónapok óta leveleztem és telefonálgattam bejelentette, h bocs, én a másik lány vagyok a képen. (Küldött képén 2 lány szerepelt egy vitorlás hajón. Egyik átlagos magasságú és csinos, másik alacsonyabb és kicsit telt. Levelében elhitette velem, h ő nem a telt.) Így még azt hiszem nem csaptak be sose. Rosszabb még nem volt...szerencsére.
2011. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Elsőnek.Nem is talalkoztál vele utána?Annyira ronda volt?
2011. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Első, meg se akartad ismerni, pedig elvileg a stílusa tetszett.Talán pont az ilyen felszínes alakok miatt hazudott szegény.
2011. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
2 év után kiderült, hogy az ő érzései megközelítőleg se voltak olyan mélyek irántam soha, úgy volt mellettem, hogy a kezdetektől fogva nem volt szerelmes. Én meg? Ő volt az az életemben, akire azt mondják, hogy meglátni és megszeretni. És ahogy telt az idő, egyre mélyültek és erősödtek az érzéseim. Természetesen vele terveztem a jövőt, úgy éreztem, mióta vele találkoztam, hazaérkeztem. A szakítás utáni első pár hetemre szinte nem is emlékszem, annyira sokkos állapotban voltam. Mostanában kezdtem magamhoz térni és egyáltalán felfogni, hogy ennek miért kellett így lennie, de még nagyon sok időbe fog telni, mire ezt képes leszek ezt teljesen elfogadni és tovább lépni.
2011. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy nem találkoztunk, az nem rajtam múlott, és nem is öt perc lenne elmesélni mit miért nem tettem meg vele és nem is erről szól a kérdező kérdése! ;) Első voltam.
2011. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat.
2011. szept. 8. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Két év együttlét (nem laktunk együtt, de sokat voltam nála) után, teljesen véletlenül derült fény arra, hogy nem én vagyok az egyetlen nő az életében. A másik nő már 4 éve úgy, hogy egy éve együtt is élnek.

Hogy csinálta? Két lakás, barátok és kollégák hada, aki fedezett neki.

Szerelmes voltam, megtehetett velem bármit, tudta, megtette.

Azóta is fáj.

2011. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
..
2016. szept. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!