Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen rossz családja...

Másnak is ilyen rossz családja van?

Figyelt kérdés
Hiába kapok meg mindent,mégis azt érzem,rossz családom van.Nálunk nincs olyan,hogy leülünk beszélgetni,szórakozni,mindig veszekedés van,s azt érzem,engem otthon senki sem szeret.utálok otthon lenni,mert senkivel se lehet értelmesen beszélni,anyám még mindig kisgyerekként kezel,pedig már nem 13 éves vagyok,kezd az agyamra menni.
2011. okt. 16. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nehez korszak, mivel valojaban te valtoztal meg, hiszen most mar nagyobb vagy, es ezt a szulok sem fogadtak meg el, vagy pedig tulsagosan feltenek, es aggodnak erted pl.

Sok a vita, talan tulsokat dolgoznak es mar az egesz csalad ingerult mire hazaer pl.

2011. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen :S


bár én tényleg 13 éves vagyok,de még így is szükségem lenne arra hogy valaki meghallgasson,de itt...


örülök,ha azért nem hülyéznek le,mert levegőt veszek....


13l

2011. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Mindég útban vagyok, ha kimegyek a konyhába úgy néznek rám mint a véres rongyra, nem merek itthon enni, mert ha a kajájukhoz nyúlok veszekednek. Nem merek kijönni a szobából, nem merek még elpakolni sem utánuk, pedig mindent széthagynak. Semmi sem jó nekik és nekem sem, csak én nem ordítozom velük. Nem merek még arra sem gondolni, hogy tiszteletlenül beszéljek, pedig ők léptem nyomon megaláznak...
2011. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, már 1 éve elköltöztem otthonról, hasonlók miatt :(
2011. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is 20 éves vagyok, a szüleimmel élek és majd minden nap félek hazamenni, mivel apám iszik és így sosem tudom, hogy milyen hangulat vár otthon.... alig várom, hogy elköltözhessek...
2011. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!