Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megkeseríti a...

Másnak is megkeseríti a családja a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

A Karácsony a szeret ünnepe...már akinek.

A mai napot végigsírtam, szüleim egész délben veszekedtek, nekem meg már betelt a pohár, elrohantam és elordítottam magam, hogy elegem van már mindenből. Berohantam a szobámba, becsaptam magam után az ajtót, úgy, hogy majdnem kiesett, vagyis a falból estek le darabok. Ezután összeroskadtam a földön, zokogtam. Erre beront apám, felrángat a földről, el kezd elem üvöltözni, hogy engem meg ki bántott. Én meg se bírtam szólalni, valósággal bőgtem, és ha anyám nem áll közénk, szerintem apám megütött volna, pedig soha életében nem tett ilyet, soha nem láttam ilyen agresszívnak. Bele se merek gondolni, mi történt volna, ha megüt, anyu biztos neki ugrott volna, aztán annak jó vége nem lett volna...

Szóval fantasztikus Karácsonyom volt, a szemem mindjárt kiugrik, mert ugye a sors még rossz szemmel is megáldott, kontaktlencsébe bőgtem egész délután, amit nem lett volna szabad, de már tök mindegy.Anyummal átbeszéltük a dolgokat délután, amikor apám nem volt itthon, és megtudtam pár olyan dolgot, amire talán jobb lett volna, ha nem derül fény. Most teljesen magamba vagyok roskadva, alig várom, hogy felnőjek, és elhúzzak ebből a rohadt városból, tele van rossz emlékekkel.

Másnak is volt a családja miatt ilyen borzalmas Karácsonya?


2010. dec. 25. 17:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ezt muszáj volt kiadjam magamból, így ismeretlenül megosztani másokkal.
2010. dec. 25. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
mit tudtál meg?az én férjem meg csak egy táskát adott karácsonyra egy szart.én is kivagyok. nem is foglalkozik velem
2010. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Engem valahogy nem is érdekelnek az ajándékok, jobban örültem volna a békének és a szeretetnek.

Amúgy pár dolgot tudtam meg apámról még fiatal korából, rájöttem, hogy egy nagy bunkó szemétláda, bár eddig sem volt valami fényes a kapcsolatunk. De ebbe nem szeretnék belemenni, elég bonyolult sztori.

2010. dec. 25. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek... néha én is ezt mondom!:(

Szüleim válni fognak, és tudják ez lesz az utolsó együtt töltött karácsonyunk. Ez is olyan sz*rul sikerült mint a többi,annyira erőltetett volt:) Szeretet ünnepe.. hát igen,az lenne,nálunk sem volt az. Mindent én csináltam,tesóként,én csomagoltam mindenki ajándékát,díszítettem a fát stb. Szüleim pedig bealudtak a végére.. az egészhez nem volt kedvem. Reggel nálunk is ment a szokásos veszekedés. Nagyon várom h elköltözzön az apám.

Szóval nem vagy egyedül..és sajnálom h neked is úgy sikerült ahogy..:(

2010. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Az én karácsonyommal minden okés, kivéve, hogy nem tudok a barátommal lenni, csak hétfőn és ez eléggé megvisel minket. Amúgy hasonló szituba kerültem én is itthon, még régebben, szintén az amúgy birkatürelmű apám akart nekem rontani, ordibált, stb nem részletezem. Nem tudom hány éves, de én nem tizenakárhány, szóval megtettem, amit már jóval korábban meg kellett volna és elköltöztem!!! Boldog vagyok, hétfőtől új élet vár rám! :) Ne búsulj, csak biztatni akarlak, h tarts ki, ha meg adódik alkalom, ragadd meg azonnal és menj el!
2010. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Látom másnak sem teli túl jól a Karácsonya. :( Reméljük majd máskor jobb lesz. :)

Utolsó, köszi a biztatást, élni fogok biztosan a lehetőséggel.

2010. dec. 25. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Mostmár nyugodj le. Anyukáddal megbeszélted a dolgot, apádat pedig kerüld el, amennyire lehet. Legalábbis ne akarj konfliktust gerjeszteni. Nem tudom hány éves vagy, de gondolkozz azon, hogy kerülhetnél el onnan. Addig pedig húzd meg magad, inkább nyelj le mindent, különben csak balhé lesz. Apáddal is legyél kedves, próbálj meg viccelődni, hátha kicsit normálisabb hangulat lesz. Ne szomorkodj, pár év és mindent a saját igényed szerint alakíthatsz! :)
2010. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egész nap a részeg apámat lestem..
2010. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utálom a Karácsonyt. Minden évben rossz sőt egyre rosszabb. Gyermekként még az volt a legnagyobb bajom, hogy soha nem kaptam ajándékot, mostmár ez a legkisebb bajom. Beérném azzal is, ha legalább nem érezném magam magányosnak. Mikor kicsi voltam és a szüleim együtt voltak akkor az alkoholista apámat és a veszekedéseket lestem. Most pedig hogy külön vannak, csak a veszekedések maradtak. Első számú közellenség vagyok kicsiny/csonka családomban. Nincs szeretet, nincs jó kedv nincs semmi. Képmutatás az van... szóval nem csak a te karácsonyod keseríti meg a család.
2010. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom hogy így alakult. Nekem is nagyon rosszul telt.Leszakadt a vezeték a ház oldaláról. És hát nincs áramunk a szobába 15 fok van fantasztikus. Apukám anyukám úgy összeveszett hogy csoda ha kibékülnek. Meleg víz sincs az áram miatt. Majd 2-án jönnek ki megcsinálni a vezetéket addig megfagyunk. A javítása 120 ezer lesz így ugrott az ajándékom meg az egész családé. Apum még a karácsonyfát se akarja lehozni a padlásról. Szóval fánk se lesz:( 15L
2010. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!