Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jobbá a...

Hogyan tehetném jobbá a kapcsolatomat az unokaöcsémmel?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, Ő 9-es, én pedig 11-es. Mint nővére szeretnék vele beszélgetni, de sosincs rá lehetőség. Első félévben, mikor átjött hozzánk, akkor szinte meg sem ismertem, mert annyit változott. Panaszkodott is az anyukájának, hogy haragszom rá amiért nem ismerem meg? Most meg amikor köszönni szeretnék, akkor van olyan, hogy gyorsan megy és mire eljutok a sziáig, addigra eltűnik. Hazafelé a haverjaival megy, én hamar leszállok, udvaron az osztálytársaimmal röhögcsélek, beszélgetek. Szeretnék vele kommunikálni, de olyan mintha két fal választana el minket. Félre ne értessék, nem rossz a kapcsolatunk, csak egyszerűen.... valahogy minden más.
2011. máj. 17. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Családi találkán beszélgetni.Vagy hívd le hozzátok nem?:)Vegyél neki apróságot(pl:csoki,cukorxd)
2011. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várd ki, míg fölserdül... Ez az időszak számára telistele lehet problémával.. Egy "lánnyal" lássák őt beszélgetni?! Még azt hinné a többi fiú, hogy....

:-)

2011. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!