Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jobbá anyukámm...

Hogyan tehetném jobbá anyukámmal a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Már 20 éves vagyok, de úgy érzem, hogy anyukám és köztem soha nem volt meg az az anya lánya kapcsolat!Én nem érzem magam hibásnak, ő neki kellett volna kiskoromba ezt kialakítania!Úgy kellett volna nevelnie, hogy ő legyen az első akinek elmondom a gondjaimat!Eddig mindig ő a legutolsó!Nagyon furcsa természete van, olyan amilyen én soha nem akarok lenni!Nem szereti az embereket, mindig mindenkire van egy csúnya hozzászólása pl. ha valaki csak elmegy a ház előtt!Ő elvárja azt hogy ne beszéljek senkivel és ne barátkozzak, mert ha látja vagy éppen hallotta akkor mindjárt számon kéri!Ordibálkozik, odakintre hallják, de őt ezt nem érdekli!Van amikor engem lehord mindennek, csak azért mert épp neki csak rossz kedve van!Ha csinálok valamit itthon pl. takarítás akkor az a baj, mert nem úgy csinálom mint ő!Néha már annyira kikészít, mert soha semmi nem jó amit én csinálok,néha zt hiszem h neki valami ott bent nincs rendbe!Nem nyugodt,állandóan ideges mindenért fölöslegesen!Sok energiát megspórolhatna!A problémámat nem mondhatom el,mert akkora hülyeséget mond rá mindig,és csak kiforgassa!Nehéz leírni, de csak egy napot lenne valaki a helyembe!
2011. júl. 29. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"Úgy kellett volna nevelnie, hogy ő legyen az első akinek elmondom a gondjaimat!Eddig mindig ő a legutolsó!"


ha te ezt ennyire tudod, akkor mi kérdést?

2011. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként sehogy!


ja és pusszantom a tájszólásod, bájos!

2011. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak idővel, és nyugodtsággal. Nem lehet megtanítani, hogyan emelkedj felül a dolgokon, és igazából még én sem fejlesztettem tökélyre. A lényeg, hogy anyukád szeretne veled jó kapcsolatot, és szeretne beszélni, csak nehezen fejezi ki magát, nehéz természete van, de ez még nem ok arra, hogy ne legyetek jóban egymással. Nálam ugyanezek a problémák merültek fel, és már elfogadtam, hogy én is örököltem valamennyit a természetőbl, mint ahogy te is biztosan anyukádéból. Ez nem rossz, csak tanuld meg jóra használni. Tudom néha nagyon nehéz visszafogni magad, ha hazaérkezik vagy te jössz haza és rosszul indul a beszélgetés, menj el kicsit, persze ne a beszélgetés közepén, és körübelül 10 perc múlva térj vissza, mesélj neki valamit. Ha a válaszán felkapod a vizet, ne szólj vissza, inkább menj el megint. Egy idő után csak megtaláljátok a hangot. Ha meg kér valamit, vagy kifogásol, tudom szintén nehéz, de ne szólj vissza, és csináld meg úgy, ahogy ő szeretné. Egy idő után rájön, hogy nem kell állandóan téged felügyelnie és utasításokat osztogatnia, nagy lány vagy már.
2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!