Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem vagyok vele boldog,...

Már nem vagyok vele boldog, de nélküle nem tudom elképzelni az életem! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

lépned kell

hosszútávon jobb lesz, bárhogyis nem észleled hogy túl tudsz lenni rajta elöbb vagy utobb sikerülni fog

ha vele maradsz csak tengődsz és mindig rossz lesz

2011. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Kapcsolatfüggő vagy.Nem nélküle nem tudod elképzelni,hanem társ nélkül.Nem jó,lépj tovább,és egy darabig maradj egyedül,találkozz a barátaiddal...
2011. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem fel kellene frissiteni a kapcsolatotokat. Ha mar nem olyan mint regen,menjetek el valami olyan helyre ahol jol erzitek magatokat de ugyanakkor probaljatok ki valami ujat. Javaslom a tanctanfolyamot! :)
2011. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az amit nem tudsz nélküle elképzelni?
2011. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik se vele se nélküled állapotnak,ez szar.
2011. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már azt se tudom, hogy szeretem-e egyáltalán, azt érzem hogy elegem van, hogy sokáig tűrtem, hogy elfáradtam, elhanyagoltnak és üresnek érzem magam! De az a gondolat, hogy holnap már nem vele ébredek, hogy nélküle kell élnem megrémít és elképzelni se tudom!
2011. máj. 18. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
szereted csak hülye vagy
2011. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan ez volt velem, már nem tudtam azt se, hogy egyáltalán szeretem-e, de féltem lépni, féltem, hogy hogy leszek meg egyedül. Aztán végül léptem, hisz őt se akartam becsapni. Hát mit ne mondjak, SOKKAL JOBB! Lépj tovább, hiszen ha nem vagy tisztába az érzéseiddel ne csapd be a párod. Mond meg neki mit érzel(vagy mit nem érzel) és váljatok el. Hidd el nem maradsz egyedül, és sokkal jobb lesz.

Nekem majd' 3,5 éves kapcsolatom volt ami átívelte az egész tinédzser korom, de most, hogy vége sokkal jobban érzem magam. Persze nem bántam meg semmit, de már látom mi az amit akkor nem vettem magamra (mert szerettem), pedig kellett volna!

2011. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán segítene, ha csinálnál egy pro-kontra listát.
2011. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!