Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hogy nagyon rossz volt...

Volt hogy nagyon rossz volt az életed de a végére minden megjavult?

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek meséld el nekem. L/18 csak mert én is sokat szenvedek és hinni akarom hogy a végére minden rendbe jön, jó lenne való példákat is olvasni erre. köszönöm szépen
2011. máj. 19. 00:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért/mitől rossz az életed? Mi miatt szenvedtél?
2011. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Volt de magától nem javult meg. Mint ahogy egy rossz kocsi se fog..
2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Volt már párszor hogy nagyon rosszul éreztem magam, és az életemet,

nem tudom neked milyen dolgok voltak, nekem volt hogy sok pénzt elveszítettem mert "haverom" átvert, volt hogy kiakartak rugni otthonról, volt hogy apám eltünt az életemböl, nem volt ismeröseim egyedül éreztem magam.

ès hát sokszor több a fönti együtt, nagyon rosszul éreztem magam.


Nem volt igazán megoldás, csak az hogy tovább kell hajtani, és végül megszokod, elfelejted, nem gondolsz rá, és végül jobb lessz. :)

2011. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

18 évesen beleszerettem egy srácba. Azt gondoltam ő életem szerlme, sőt, hogy őszinte legyek, nem is voltam olyan szerelmes azóta, mint akkor. Imádtam mindennél jobban. Megcsalt az egyik oszálytársnőmmel, sakitott velem. Na akkor azt hittem meghalok. Rettenetesen kiakadtam. Aztán sikerült talpraállni egy másik srác mellett,aki szintén egy disznó volt, hiába szeretett, más csajok után is kajtatott. 4 évet húztam le mellette, azt hittem sose jön már rendbe az életem. Szakiottam vele, és összejöttem a vőlegényemmel, aki 4 hónap után eljegyzett, összeköltöztünk, befejeztem az egyetemet, jó melót találtam, nemsokára lagzi, at hiszem, mondhatom, hogy az életem nem is lehetne szebb. Rendbejön, hidd el, mindig rendbejön, akkoris, ha úgy érzed a lehető legnagyobb sz.arban vagy. Minden a helyérekerül. Fel a fejjel!

24/L

2011. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Volt hogy nagyon rossz volt az életed de a végére minden megjavult?" - háát, én szívből remélem, hogy még nem tartok az életem végén, de bátran mondhatom, hogy 18 évesen nagyon el voltam keseredve, szakítás, alkoholista apa, majd egy évre rá apa halála, anya összeroppant, testvérem zűrbe került, úgy érzeztem, soha nem lesz már kiút a bajból.


De lett. Önálló lettem 19 évesen, külön költöztem, majd lett lakásom, szerelmem, most már gyerekem is van, közeledem a 40-hez, és még soha ilyen boldog és elégedett nem voltam mint most. :)


Az élet egy hullámvasút, és soha nem tudod, mit hoz a holnap. Úgyhogy ne szomorkodj, egész biztos lesz jobb is, akármi miatt is vagy most ki!

2011. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam, mikor összejöttem 1 sráccal, akit mindennél jobban imádtam (azóta sem szerettem mást úgy). pár hónap után kidobott, másnap már 1 más csajjal járt, közölte, h engem sosem szeretett, csak 1 dologra voltam jó, + h arra sem egészen, m tiszta sz@r a testem. a csajnak viszont jókat mesélt rólam. a lány féltékeny volt, és idegbeteg, zaklatott, betörte az ablakomat, mindenkinek azt híresztelte, h 1 k vok, követett, utánzott, nyíltan szidalmazott...akk közben meghalt 3 közeli rokonom, 1 haverom agydaganatban, a legjobb barátom ehhez a csajhoz pártolt, a másik legjobb barátom az ország másik végére költözött.

buliztam 1000-rel, túlvoltam még 7 szemét pasin, de kibírtam. hamarosan elvégzem a választott szakmám, munkábaállok, azóta van 2 b.nőm, akik hasonlókon vannak túl, és jóban rosszban 1ütt vagyunk.

szal fel a fejjel, ami nem öl meg, az megerősít!

2011. máj. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, de volt.
2011. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az tette tönkre a jövőmet, akiért meghaltam volna, annyira szerettem. Utólag már látom, hogy a töredékét sem érdemelte volna meg azoknak az erőfeszítéseknek, amelyeket érte tettem.

Nem tudom, lesznek-e jobbak a dolgaim. Most úgy érzem, hogy az egyetlen megoldás az öngyilkosság volna.

2011. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Most úgy érzem, hogy az egyetlen megoldás az öngyilkosság volna."


Mire? azzal csak megint "ő" nyert...

2011. máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évig nagyon rossz volt, most már látom a fényt az alagút végén. :) 18F
2011. máj. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!