Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is beteges már?

Szerintetek is beteges már?

Figyelt kérdés

Párommal nyáron összeházasodunk. Feltűnt az ex (párom exe), mindenféle hazugságokat állít a páromról, amik tutti nem igazak. (hozzá járkált, hivogatta, volt közöttük szexuális kapcsolat) Tudom, hogy ezek nem lehetnek igazak, mert a párom nálunk lakik, folyamatosan beszélünk telón is amikor nincs itthon (munkában van). Napi rendszerességgel 1-2 szeretkezés van, kétlem hogy lefeküdt volna még azzal a csajjal is.

A másik meg, hogy a csaj anno meglopta, a párom igénytelennek tartja a lányt stb... Tehát a megcsalás tutti kamu.

De folyamatosan kapom a leveleket, már nem tudok mit reagálni rá. Közösségi oldal üzenőfalára irogat nekem célozva gúnyos, ocsmány dolgokat.

És ami most még a legjobb... Egész életében sötét hajú volt (barna vagy fekete). A párom mesélte, hogy anno még mondogatta is neki, hogy festesse szőkére, de a csaj semmi áron nem akarta.

Most kitalálta, hogy szőke lesz, hasonló ruhákat vett mint amiket én hordok, a mellei mindig lógtak, melltartóban is látszott, összevoltak neki esve, most meg hiperszuper melltartóba szuper cickókat varázsolt... a csaj tiszta olyan lett mint én kb 3 nap alatt. A képei alá még oda is van írva, hogy és ez még csak a kezdet...

Én vagyok már paranoiás, vagy tényleg jól gondolom, hogy mindent el akar követni, hogy visszakapja a páromat?

Amúgy nincs mitől félnem, ismerem a páromat, nagyon szeret engem és nagyon tetszem neki.

Csak félek, hogy mik lesznek még itt... Mit fog vajon még kitalálni...

Szerintetek is beteges ez már?


2011. máj. 19. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha menni akar úgyis menni fog.ha valóban undorodik tőle akkor nincs mitől tartanod.
2011. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Betegek az ilyen emberek, sajnos ismerős a helyzet és kegyetlen rossz ha utánozzák az embert csak azért, hogy a párját elszeressék.

Ha olyanokat ír, amiben lehord mindenfélének, akkor jelentsd fel becsület sértés miatt. Nem lesz belőle nagy ügy, csak egy kicsit majd elkapják és kérdőre vonják.Egy figyelmeztetéssel megússza, de megéri. Sztem leállna.

2011. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Hasonló cipőben jártam valamikor. Aztán a párom szólt érte az exnek. Na azóta viszonylagos csend. Néha egy-egy levél, de semmi több. Már nagyon régóta hallani se hallottam felőle. Hidd el ez még rosszabb, mert tudom, hogy készül valamire.
2011. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A párom már felhívta pár hete, hogy álljon le, felejtse el őt, élje mindenki a saját életét... de ezek szerint nem nagyon hatott rá.

Ami a legjobban idegesít az utánzása... Én amúgy is adok a külsőmre, igyekszem nem másokat majmolni, nem vagyok divatőrült sem, szolid de mégis kihívó, egyszerű de még is elegáns vagyok. Én ezt kialakítottam magamnak, tudom hogy sok mindenkinek tetszem, ne utánozzon.

De ebből is látszik, hogy saját maga elhiszi hogy őt saját magáért nem lehet szeretni. De én sem vagyok tökéletes, nem tudom miért hiszi ezt.

2011. máj. 19. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utánzás a legkevesebb. Csinálja ha akarja, ezzel nem kell foglalkozni. Sokkal inkább az egyéb tetteivel
2011. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az van nyeregben, akit utánoz a másik.

Most Te. Ne aggódj! Ez csak szánalmas próbálkozás részéről, semmi komoly.

2011. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!