Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem akarja, hogy vele...

Anyu nem akarja, hogy vele éljek, elhagyott engem és új családja van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Apám folyton nőket hoz haza, alig van itthon, hiába lakunk együtt, 1 héten kb 3-szor látom, mert van, hogy nem is jön haza. Egyedül vagyok itt mindig, anyának új családja van és a férje azt mondja, nem mehetek oda lakni. Mit tehetnék??

17/l


2011. máj. 19. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg saját lábadra állni. Mondjuk nem nehéz ilyen körülmények között. Barátod van? Nagyszüleid? Keresztszülők? Bárki, akihez hozzá tudsz szólni meghallgat, figyel rád.
2011. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jéézusom!! Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek?
2011. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem...

A bíróság váláskor kinek ítélt? Feltételezhetően az apának. Akkor anyukád max. új gyerekelhelyezésit kezdeményezhet (feltételeit nem tudom), de ha a párja azt mondja, ne menj oda, akkor az sok jót nem fog szülni, ha ennek ellenére odamész.


Üdv!

2011. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jo lenne nagyszulokhoz vagy rokonhoz koltozni, ha megteheted.
2011. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem voltak házasok anyuék, anyu lelépett egy pasival és férjhez ment, aztán apámmal maradtam. De nagyon rossz, h ilyen és senki nem foglalkozik velem
2011. máj. 19. 13:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Szegény gyerekek, hogy mit tesznek velük a szülõk.

Tanulsz most vagy mit csinàlsz?Bird ki ezt a kis idõt és akkor talàn jobban fogod érezni magadat.Legyél többet baràtok között.

2011. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem élnek már, a nagynénémnek meg sok gyereke van és ő is egyedül neveli őket
2011. máj. 19. 13:56
 8/10 A kérdező kommentje:
tanulok. barátommal nemrég szakítottam, ő volt az egyetlen támaszom
2011. máj. 19. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Van még egy éved hogy nagykorú legyél. Próbáld meg kihúzni valahogy. Tanulj keményen hogy később könnyebb legyen munkát találnod. Ne foglalkozz senkivel csak egyetlen cél legyen a szemed előtt hogy minél előbb a saját lábadra tudj állni. Keress a nyáron diák munkát épitsd fel a saját kis életedet. A szüleid nem érdemlik meg hogy miattuk szenvedj. Egy igazi szülő nem így viselkedik. Egyszer neked is lesz családod és büszkén elmondhatod nekik hogy mindent a saját erődből értél el. Tudom hogy most kétségbe vagy esve és hiányzik valaki aki támogatna aki melletted állna. De nem vagy egyedül csak higyj benne hogy minden rendben lesz.
2011. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Problem? ***** válasza:
Önként állami gondozás mivel fiatalkorú vagy, illetve összejössz egy pasival és hátrahagysz mindent és új életet kezdesz
2011. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!