Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves vagyok, anyám folyamat...

Kuplung33 kérdése:

33 éves vagyok, anyám folyamatosan zaklat, szeretném kérdezni, hogy zaklatáséért feljelenthetem-e mert elhagyott 13 évesen, most kíváncsi mi történt az életemmel? Mert folyamatosan, zaklat.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem próbálj vele beszélni és barátkozz meg a gondolattal hogy az anyád.
2011. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
konkrétabban, miben merül ki a zaklatás?
2011. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

1. Caps Lock.

2. Helyesírás.

3. Próbálj meg vele értelmesen beszélgetni. Ha nem megy, koptasd le -azaz mondd meg neki, hogy hanyagoljon a továbbiakban is.

2011. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan zaklat?
2011. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Csapd le
2011. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
jó hogy zaklat ha nem mesélsz neki semmit, ha 1-2 szer találkoznátok elmesélnéd neki az életed gondolom megnyugodna
2011. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne mesélnie? 13 évesen elhagyta, ezáltal semmi joga kérdezősködni, zaklatni őt.
2011. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Hibázott! És te nem követtél még el olyan hibát amit megbántál? Szerintem nem jó ötlet bosszúból feljelenteni. Főleg a saját anyádat. A megbocsájtással többre mennél. Nem kellene bíróságra járkálnod sem. Már ez is egy előny. Ha úgy dönt a bíróság, elrendelhet távol tartási határozatot, de előtte alapos kivizsgálás lesz, bizonyítékgyűjtés meg mittudoménmi. Sok macera.
2011. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem egy kis hiba.
2011. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezek Bert Hellinger gondolatai. Bennem elfogadást, nyugalmat kelt.


Az életünk ára

Minden ember számára a szülei és a családja jelenti az élete szempontjából a legfontosabb köteléket. Mégis az a szó, hogy „a családom”, sokak számára jelent fájdalmat, haragot, hiányérzetet. Van, hogy a története nem engedi, hogy ideális környezetet biztosítsanak a gyereküknek, aki így csak sok hiány és fájdalom árán tud felnőni. Ha pedig az ember nem tudja érzelmeiben is átélni, hogy kapott egy életet, és úgy kapta, ahogy azt adni tudták, akkor gyökértelenné és boldogtalanná válik. Valami mindig hiányozni fog, mégpedig valami nagy és lényeges. Ám, ha látja, hogyan alakítja minden ember életét a Sors nevű nagyhatalom, az övét ugyanúgy, mint a szüleiét, hogyan működnek az élet, a szeretet és a rend törvényei mindannyiunk életében, akkor talán megérti, hogy mindent megkapott tőlük, amit csak adni tudtak. Amit pedig nem tudtak megadni, ami fájt, hiányzott, az az élete ára. Talán sikerül a szívével is megértenie, hogy a gyökereiből kapja meg mindazt, ami az élethez kell, testének anyaga, lelkének energiái szülein, nagyszülein, dédszülein és azok szülein keresztül érkeztek el hozzá.

2011. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!