Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem a kisbabá...

Csak én nem szeretem a kisbabákat?

Figyelt kérdés

Vannak itt még akik nem szeretik a gyerekeket? Én ki nem állhatom a babákat. A 4 évesnél idősebbekkel még elvagyok, de a piciket egyszerűen utálom. /Nem is akarok sajátot (ezt sokan nem hiszik el és mindig azt mondják, majd, ha idősebb leszel és szerelmes...)/

Gonosz ember vagyok? Ha meghallok egy kisbabát sírni pl. trolin akkor csak arra tudok gondolni, hogy hagyja már abba mert nagyon zavar, felidegesít és dühös leszek...

Más is érez így?


2011. máj. 24. 17:52
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak te vagy így én ugy látom.Deén szeretem őket :)
2011. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
53%
én imádom őket:) és ha látok egy kismamát,vagy egy babakocsit toló anyukát,olyan jó érzés:)
2011. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

Mások is éreznek így. Én mondjuk nem tartozom közéjük, én szeretnék babát.

Szerencsére nem kötelező szülni és én megértelek. Vannak, akik nem valók anyának, te is nyilván ilyen vagy és jó, hogy ezt időben felismered, inkább ne szülj, minthogy szülj, mondván: hátha meggondolod magad, mint az ismerőseid is mondják. Azzal egy gyerek élete tönkremehet és tiéd sem lenne jó, hisz nem vágytál rá.

22L

2011. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom... Annyi különbséggel, hogy én páromtól szeretnék gyereket, a napokban jöttem rá, hogy őt szeretném, hisz párom vére is benne folyik.


De a más gyereke... áááááááááá. Frászt kapok, hogy mindenben előre kell engedni őket, mert jaj gyerekkel vannak, le kell ülniük, mert gyerekkel vannak, de ha felszállnak valami tömegközlekedésre, akkor a kölykök rögtön üvölt, és be nem fogná, másfél órán át hallgathatom, utána meg nem hallok semmit, és még a zene se tompítja.


Volt rá példa, hogy a kajáldában álltam sorban. A gyerek apuka kezében volt, ők jöttek később, át is engedte volna udvariasan az elsőbbséget, hoyg kérjek. De befutott anyuka, és jaj a gyerek éhes alapon előttem kérte a kaját a kölykének. Azt hittem megütöm.


Szerintem undorító, hogy attól, hogy kölyök lóg a karodon, egyből elsőbbséget kell kapj mindenhol. A kölyök kibír még 2 perc koplalást, amíg megrendelem az ebédem, ha már kibírta anyuci vásárlási mániáját.


De miért csak a nők ilyen idióták? A pasik sokszor még gyerekkel is normálisak, a nők meg: jaj a gyerek. Rühellem őket.

2011. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%
Engem is zavart mindig is,pedig nekem is van kettő.Nem tehetek róla,egyszerűen zavarnak az ovisnál kisebb korúak a közelemben(társaságban,vagy ha beszélgetek valakivel). Csak a sajátjaimmal éreztem másként.De utcán,buszon,postán,boltban,stb,nem zavar a sírásuk egyáltalán.
2011. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, amúgy láttam van hasonló kérdés itt már, bocsi.


Hú, a másik dolog a kismamák...ha látok egyet igyekszem nem a közelébe kerülni, nehogy valami "kárt okozzak benne", nem tudom, olyan furcsa érzés...félek a terhes nőktől

2011. máj. 24. 18:01
 7/51 anonim ***** válasza:
89%

én csak azt nem bírom, ha üvöltve sírnak, a szülők + hagyják, és nem hallgattatják el.

am. u.nővérem sem szereti őket, baba helyett most veszi a 3. macskáját.

nem vagyunk egyformák, és ez így van jól. sztem csak az vállaljon gyereket, aki tényleg szereti is őket, és gondoskodni is akar majd róluk.

2011. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak te vagy így. Én is utálom a babákat. A gyerekeket nem mindegyiket utálom, de a babákat igen. Nem hiszem, hogy gonosz vagy.
2011. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
68%
Én elvagyok a kisbabákkal, de nem szeretem Őket kimondottan. Idegesít, hogy néha ok nélkül sírnak, és akkor nem tudsz mit csinálni.
2011. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
72%

Én írtam ki a visítós gyerekkel kapcsolatos kérdést korábban. És be merem vallani, hogy nem szeretem a gyerekeket. A jól nevelt, mosolygós kislányokat bájosnak tartom, de toporzékoló, "aaaanyaaaveddmáááááármeg-meeert-aaaaakaróóóm" elnyújtottan nyavajgó fiúkákat meg nem. (Az ilyet lányba sem). Amikor nem bírnak magukkal, figyelmet és energiát követelnek, idegesít. Ahogy toporzékolnak, visítanak, hadonásznak.... nem csípem. Az eszemmel tudom, hogy ez az érzés nem helyén való, soha, még szavakkal sem bántok gyereket vagy szülőjét, de ez a magánvéleményem.

39F

2011. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!