Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet bevásárlókosárba...

Hol lehet bevásárlókosárba védőt venni? Csak mert annyi koszos ember hozzányúl a kosarakhoz és oda beültetni babákat, kisgyerekeket. Állítólag lehet valami könnyen belehelyezhető bélést kapni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Van, de szerintem hülyeség.


Mi lezs vele később a játszótéren:-((

2011. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én szinte már keresem a bacilusokat, annyira nem tiltom tőlük, komolyan; de a bevásárlókosár az szerintem pont különleges eset. Rendszerint jönnek oda hozzánk hajléktalanok a Tesconál (vagy bárhol máshol), hogy hadd tolják vissza a kosarat (a benne lévő érméért). Szerintem a kosarakon ezért durva fertőzések is lehetnek. Ennek azért szerintem nem kell kitenni a gyereket, ha nem muszáj. A barátnőm kisfia RÜHES lett, azt hittük, ilyen betegség nem is létezik már. Azt mondta a bőrgyógyász, hogy a BKV-n szedhette össze. Vagy sok más helyen. Szóval, szerintem komolyan elgondolkodtató ez a bélés dolog.
2011. szept. 11. 23:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint bevásárlókocsihoz?Ilyenre gondolsz? [link]

Brendon,MiniManó.A nagyobb bababoltokban.

2011. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nagyobb bababoltokban lehet kapni.

De amúgy egyetértek az elsővel. Ennyi erővel kesztyűt is lehetne adni a babára, mert pl. megfogja valahol a korlátot, kilincset (vagy a te kezdet, amivel egy pár perce te fogdostad ezeket)...

2011. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, erre gondoltam. Köszönöm a linket is. Mondjuk nem gondoltam, hogy ilyen drága :( Talán varrni is érdemes.

Én továbbra is azt gondolom, hogy sajnos halmozottan hajléktalan kezek által fogdosott egy bevásárlókocsi. Én is megmosom utána a kezem, ha enni készülök. De a gyerekek rögtön a szájukba veszik a kezüket.

2011. szept. 12. 00:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A Brendonban vettem. Nagyon praktikus. Az én gyerekem pl állandóan nyalogatni akarta a tolókart :)
2011. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2.vagyok(és 2 gyerekes anyuka).Tudod,az első gyerekemnél 16 évvel ezelőtt nem is volt kérdés(meg nem is létezett).A kicsi most kezdte az ovit,előtte mindig velem volt(nem járt bölcsibe)vittem magammal.Mi fővárosiak vagyunk,na,itt is vannak cifra dolgok.Vagyok olyan szerencsés,hogy autóval járok,de így is sok-sok mocsok van mindenhol.Szerintem ez nem extra védelem,de miért "nyalogassa"a kicsi más retkét?Én sem védem extrán a gyereket,de nem keresem a "bajt".
2011. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami olcsóbb: letörlöd domestos kendővel, utána popsitörlóvel
2011. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Brendonban:

[link]

2011. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legegyszerűbb,ha viszel domestosos törlőkendőt.

De valóban a játszón sem lesz jobb a helyzet. Csak gondolj bele,hogy pl. hány állat szaladgál és még csinál egy-két dolgot a játszótéren a homokozóban!

2011. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!