Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi 'nyugalom' vs. Buli,...

Családi 'nyugalom' vs. Buli, barátok? 17l

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy nem nagyon megyek el estére, nem nagyon ellenkezek anyámékkal, mert nem akarok balhét, tiltást, stb.

De így most úgy érzem, hogy unalmas az életem.


2011. júl. 20. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. Habár velem igazán az a gond hogy nem szeretek kimozdulni. Vagyis ha már elmentem valahova akkor jól érzem magam de amíg odáig eljutok hogy elmenjek valahova az nehéz. :D Talán 2 éve voltam buliba. Utoljára. De a barátaimmal rendszeresen tartunk valamelyikünknél ott alvós bulikat. :D Egész éjjel fent vagyunk és filmeket nézünk meg sétálunk nagy ritkán iszunk de soha nem annyit hogy le részegedjünk. Hol laksz?
2011. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy a buli, barátkozás veszekedéssel járjon!

Lehet egyszerre nyugalom, és bulizás.

Beszéld meg anyukádékkal, hoyg szeretnél eljárni, de vigyázol magadra, vigyázol az értékeidre, nem költessz sokat, hazaszólsz, hogyha késel, és nem keveredsz semmi kellemetlenbe.Nem részegedsz le, nem szedsz be szereket. Mutass be egy-két barátot, hoyg nyugodtak legyenek! Add meg néhány barátod telefonszámát, ha "bármi lenne" Add meg valamelyik baráti anyuka számát is! Így biztos nyugodtak lesznek.


Most vagy fiatal! Most szórakozz!

A szüleid sem akarják, hogy úgy élj, mint egy nyugdíjas! Csak nem vették észre, hogy ez lett.

Beszélgess el velük! Nyugodtan, ülve, teli gyomorral, ne meccs közben!

2011. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 14 éves korom óta eljárok bulizni, barátokkal, fesztiválra, de azért mert van egy bátyám aki mindig vigyázott rám, így eleinte ő "vitt bele" ebbe a világba. Ő azóta nem lakik velünk, ritkán találkozunk, dolgozik, barátnőjével él, stb. Én 17 vagyok, és tudják anyáék, hogy bízhatnak bennem, nem zülltem el, ha iszok is csak mértékkel, nem mászok négykézláb a földön a saját hányásomban, stb. Jogsim is van, a kocsit is ideadják mindig, mert tudják, hogyha azzal megyek el szórakozni, vagy a barátokkal találkozni akár napközben akár este, akkor nem iszok. Ha tudom, hogy inni fogok, akkor egyértelmű, hogy nem viszem el a kocsit. Tudok vigyázni a pénzre is. Kapok havi zsebpénzt, amit a bankkártyámra utalnak, meg néha azért szoktam kérni erre-arra apróbb összegeket, de ideadják, mert tudják, hogy nem hülyeségre költöm, meg a legtöbbet félrerakom. Barátom is van, 23 éves, nála is sokat alszok, ő is sokszor alszik nálunk, eljárkálunk együtt sok helyre, mozi, étterem, strand, hosszúhétvégéken ide-oda. Egy hétre megyek a Balatonra idén barátnőkkel. Erre is a zsebpénzemet gyűjtöttem, nem is kérek külön egy forintot sem anyuéktól. Most nyáron dolgozok heti 1-2 alkalommal, és azt is mindig elrakom. Nem volt egy percig se kifogásuk anyáéknak, hogy felügyelet nélkül elmegyünk nyaralni, tudják, hogy vigyázok magamra, és nem kell félteniük. A barátaimról/barátnőimről is tudják, hogy normálisak, nem drogoznak, inni is csak úgy mint én, mértékkel. Szóval ha ezt tudod bizonyítani a szüleidnek, hogy felelősségteljes vagy, és tudsz magadra vigyázni, akkor szerintem nem lesz gond, és nyugalom lesz otthon, mikor szórakozni mész.
2011. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!