Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem enged együtt aludni...

Anyu nem enged együtt aludni a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itthon nem aludhatunk együtt, mert anyu felügyel, kaptam egy lakást, ott együtt lehetnénk, de mivel anyu tudja, hogy oda felviszem a barátomat, folyton odarendezi a nagyit és ott sem lehetünk ketten. A barátomnál nem lehetünk, mert egy szobában van az öccsével..

Mit tegyünk? 2 hónapja járunk, Ő 17 lesz, én meg 17 múltam, anyu meg úgy csinál, mintha 13 évesek lennénk..már nagyon aggaszt a helyzet!


2011. máj. 19. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is kevés 2 hónap. Nem értem a fiatalokat, miért akartok már 2 hó után gyakorlatilag együttélni? Az a szép a kapcsolatban, ahogy minden szépen kibontakozik. Ki kell élvezni azt, amikor csak randizgattok, nem kell rögtön mindent.
2011. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

És ha esetleg, nem tudom h milyen a szüleid kapcsolata a barátoddal, de ő is lemesélné nekik, h most még nem akar semmit se tőled?

Vagy esetleg egy olyan kopromisszum h együtt alszotok, de résnyire nyitott ajtónál?

Egyébként sztem 17 éves korban ezt már meg lehet engedni.

2011. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
csak félt, hidd el, az anyád azért vigyáz rád, mert a világrahozott és bolgodnak szeretne látni, és úgy véli ő az okosabb. Tapasztaltabb az biztos. várj még egy kicsit, annyi időd van még, ne rohanj és ha kaptál lakást, akkor nyilván nem kisstílűek a szüleid, szóval ez is meg fog oldódni, nyugi, türelem.
2011. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De már mondtam, hogy nem szexelni akarunk, csak aludni, összebújva. Olyan keveset is találkozunk, mert mindketten erős suliba járunk és sokat tanulunk, de olyan jó lenne legalább picit együtt lenni így. Anyu meg mondja, hogy milyen helyes srác, okos, pont hozzám való, nincs vele semmi baja, de ezt mégsem engedi meg és ahol tudja, meg akarja akadályozni.
2011. máj. 19. 22:26
 15/18 A kérdező kommentje:
Most megyek aludni, köszönöm az eddigi válaszokat, holnap elolvasom a többit, ha érkeznek még. Jó éjt mindenkinek!
2011. máj. 19. 22:33
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

Édes kincsem! Mi bajod lesz attól, ha 17 évesen nem alszol együtt a barátoddal? Sem a saját, sem bárki más lakásában. Semmi.

Persze, hogy jó lenne, mert ha az ember szerelmes, akkor minden szabad percét azzal töltené, akit szeret. Csak a szülők olyan "gonoszak", hogy nem szeretnék. Talán azért, mert úgy gondolják, hogy a 17 éves lányuk aludjon a saját ágyában, ahol éjszakánként a helye van. Majd eljön annak is az ideje, hogy megoszd az ágyadat valakivel; akár szexszel együtt, akár csak összebújósan. De ez az idő még nem jött el. Talán neked, talán a barátodnak kell még bizonyítania a felnőttséget ahhoz, hogy a szüleid belemenjenek egy ilyen helyzetbe. Lehet, hogy pusztán az zavarja őket, hogy ha most megengedik, és ti szakítotok, akkor a következő fiú(k)nál már mire hivatkozzanak? Vegyék tudomásul, hogy ágyrajáró barátok jönnek-mennek? Ha kettesben akartok lenni, szervezzetek magatoknak olyan programot, amiben sem a szülőknek, sem a nagyinak, sem a lakásodnak nincs szerepe. A 17 évesek többsége ezt az opciót szokta alkalmazni, és elég jól elvan így.:-))

2011. máj. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%

Egyet értek az előttem szólóval. Hidd el, nem bántásból

A "mai világban" kicsit az a szomorú, hogy ezt még néhány "felnőtt" is helyesnek tartja, inkább a lakásban mint a bokor tövében.

Hát nem tudom...Nekünk annak idején (nem rég voltam 17) nem engedték meg az együtt alvást (igaz,még megkérdezni sem kérdeztem meg, valahogy nekem magától értetődött, hogy nincs itt az ideje)...Szóval nekünk nem engedték meg, mégsem kötöttem ki a bokor alatt a párommal. Mekkora hülyeség ez már! Aki ennek hatására a bokor alatt köt ki az valahogy meg is érdemli...

Amúgy azóta már eltelt pár év, emiatt nem szakadtunk meg, a kapcsolatunk erős és stabil lett a párommal. Szóval, az, hogy 17 évesen feltétlenül egymás ágyában a helyetek én is helytelenítem...Főleg 2 hónap után:-S

Aztán ha jön egy másik fiú majd neki is ugyanez a pozició jut és a harmadiknak, negyediknek is:-S

Őszintén ha nekem valaha fiam lesz és hazahoz lányt éjszakára 16-17 évesen akkor azt a lányt biztosan nem tartanám sokra...(egyébként remélem a fiamnak több esze lesz ennél)



Egyébként ha együtt akartok aludni, a nyáron menjetek el együtt valahova kirándulni barátokkal, ott alhattok együtt, és mégsem csináltok rendszert belőle.

2011. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

odarendeli a nagyit.

hát figyelj. mondd h a lakásba mész. oda mész, mikor mamád odaér mintha nbem lennél ott(az gáz ha van kulcsa..) ha nincs, akkor zárd be az ajtót, maradjatok csendben. ő felhívja anyukádat hogy mivan, anyukád meg téged. Akkor kamuzol valamit, hogy úgy a barátodnak közbe jött valami stb. de egy barátnőd elhívott h aludj nála és úton vagy felé. A nagyi elmegy, ti meg együtt alszotok.:))

2011. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!