Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már hasonlót? Mit...

Éreztétek már hasonlót? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Nagyon nehezen indult, megszenvedtünk egymásért...nagyon különbözőek vagyunk, teljesen más felfogással, életvitellel, életcélokkal a kezdetekkor zátonyra is futott a kapcsolatunk (ezek miatt) de valamiért mégsem tudtuk elengedni egymást. Most pedig azt érzem hogy elfáradtunk, hogy jó is együtt meg nem is...hogy nem rá vágyom a szívem legméjén, de mégsem merem bevallani magamnak. Amikor külön vagyunk (3-4 napig) elhitetem magamma, hogy ennek semmi értelme és jobb lenne szakítani, amikor viszont eggyütt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat és boldog vagyok. Már nem tudom mit akarok. Éreztetek már hasonlót?
2011. máj. 20. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Bezony. Pont ilyen helyzetben vagyok. Nem kéne a párommal lennem mert a nagy korkülönbség miatt nem sok jövője van, vannak nem túl szimpatikus dolgai de nem bírom elengedni
2011. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék. Minket több ezer kilométer választ el, havi 1x találkozó, hát...nem rózsás, de mikor együtt vagyunk csodás, és szerintem lehetnénk egymásnak "igazi", csak minden olyan bonyolult...de nekem ő az első "igazi" eddig, tudjátok szerintem sok igazi van, aztán van akivel többre jut az ember van akivel nem, de sajnos még több "nem megfelelő", és miattuk nehéz elengedi bármelyik "igazit" is.
2011. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Se veled se nélküled állapot,ez szar.
2011. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Biztatóbb a helyzet, hogy amikor együtt vagytok, akkor jó, s mikor külön, akkor jön a gondolat, hogy jobb lenne nélküle.Fordítva: mikor külön vagyunk, vágyok rá, de mikor együtt, akkor szaladnék - ez már problémásabb. A kapcsolat az nem vízszintes vonal, hol süllyed, hol kiugrik, hangulatfüggő. Kérdés, hogy mást jobban el tudnál-e viselni, mert mindenkivel ingadozhat a kapcsolat a hétköznapokon..Amikor fárad valami, akkor kell egy kis kirándulást, színházat, társaságot, gyermekvállalást:) bevetni.
2011. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 évet veszítettem az életemből egy hasonló kapcsolat miatt. Nekem ennyi idő kellett, hogy az eszem legyőzze a gyengeségemet.. remélem, más okosabb mint én, és vagy talál megoldást a helyzetre fél év alatt, vagy pedig nem szúrja el az életét azzal, hogy tovább reménykedik! Van, mikor tovább lépni a legjobb megoldás!
2011. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!