Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig akartam gyereket valamik...

Eddig akartam gyereket valamikor, most már úgy érzem, hogy nem, szerintetek ez normális? Változhat még?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nemrég született egy féltestvérem, akit imádok, tündéri, mosolygós, okos kislány. De néha én vigyázok rá pár órára, vagy egy napra, és egyszerűen belebolondulok az unalomba. Próbálok takarítani, főzni, pihenni, olvasni, vagy akármi, de nem lehet, mert a baba sír, ha nem figyelek rá. Egy babával játszani meg bár nagyon mókás és ő is nagyon tündéri, de mégsem kielégítő. Ahogy a házimunka, főzés stb. sem. Én nem ilyen életre vágyom, és kétlem, hogy ezt tudnám csinálni. Hogy állandó "ügyeletben" legyek, mindig mosolygós és türelmes legyek a gyerekkel, nem akarom, hogy ez legyen az életem. Szerintetek ez még változni fog? Eddig nagyon akartam gyereket, most is nagyon szeretem őket, de valahogy a saját gyerek gondolata elriasztott.
2011. máj. 21. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy változhat, nagyon fiatal vagy még.
2011. máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem konnyu egy gyerek nevelese. Ahogy megersz, talalsz magadnak egy part, akivel ugy erzed az eletedet akarod leelni, es gyerekeket vele, akkor majd megvaltozik a nezeted. De, ha ugy dontesz majd akkor is, hogy nem kell baba az eletedben, az is jo.
2011. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

17 éves koromban én is így gondoltam


most 25 vagyok és ott tartok h jó is lenne meg nem is....jó lenne mert 1 kisgyerek öröm,csak még az egzisztencia nincs meg hozzá,de fel a fejjel majd benő a "fejed lágya"


most még bulizz,szórakozz meg persze tanulj is 1 kicsit:)


25/f

2011. máj. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát egy embernek sok is a baba, de egy normális társkapcsolatban 2 ember van ;)


Szóval le tudod rakni azt a gyereket apának is amíg lazítasz.


Így is gondold át a dolgot, mert lehet, hogy megváltozik az álláspontod..

2011. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 06:18


Én is így gondolkodtam 25 évesen, most lassan már 30 vagyok..


Az egzisztencia azóta sincs meg, (és szerintem 5 év múlva sem fog csoda történni) de valahogy mégis mindíg van annyi pénz amiből simán megélnénk, és már bánom, hogy eddig nem sikerült összehoznom egy gyereket valakivel..

2011. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy nagyon. Biztos változik a véleményed idővel, de ahhoz olyan pár is kell. Hidd el nem olyan unalmas egy babával ahogy most gondolod. Örülsz majd, ha mindenre jut időd.

6hós pici lány boldog anyukája

2011. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!